Oleje mineralne Total

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

20,00 z VAT
Kod: 15W401QUARTZDIESEL5000 Producent części: TOTAL

25,00 z VAT
Kod: 15W401QUARTZ5000 Producent części: TOTAL

108,00 z VAT
Kod: 15W405QUARTZDIESEL5000 Producent części: TOTAL

109,00 z VAT
Kod: 15W405QUARTZ5000 Producent części: TOTAL

Mineralne oleje samochodowe Total

Francuskie przedsiębiorstwo TOTAL to jeden z czołowych, światowych potentatów w branży petrochemicznej. Główną gałęzią działalności francuskiego koncernu jest wydobycie oraz przeróbka ropy naftowej i gazu ziemnego, a także ich późniejszy transport, dystrybucja i sprzedaż. Jednym z efektów takiego przetwarzania ropy naftowej jest wysokiej jakości olej mineralny TOTAL, który od lat ma rzeszę swoich zwolenników wśród kierowców.

Olej mineralny TOTAL

W zasadzie, każdy typ silnika jest inny, i nie każdy olej będzie odpowiedni do każdej jednostki napędowej. Olej mineralny TOTAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do samochodów z dość znacznym przebiegiem, gdzie wzmożona ochrona silnika jest szczególnie ważna. Preparat marki TOTAL to doskonała mieszanka wzbogacona o nowoczesne dodatki uszlachetniające, jak inhibitory, detergenty czy dyspergatory. Dzięki takim składnikom olej mineralny TOTAL gwarantuje silnikowi totalną ochronę pod kątem zużycia i korozji, a także przeciw powstawaniu i odkładaniu się wszelkiego rodzaju osadów w komorze silnika.

Olej mineralny TOTAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do starszych samochodów osobowych oraz dostawczych, których silniki osiągnęły już znaczący przebieg. Sprawdzi się również w pojazdach mocno eksploatowanych w różnych, nawet najcięższych warunkach. Dzięki modyfikatorom lepkość i depresatorom, olej mineralny TOTAL zachowuje doskonałą zdolność smarowania nawet w niskich warunkach.

Dostępne oleje mineralne TOTAL

  • Olej TOTAL Quartz 5000 15W40 – sprawdzi się w silnikach benzynowych i wysokoprężnych, również z turbodoładowaniem
  • Olej mineralny TOTAL Quartz Diesel 5000 15W40 – rekomendowany głównie do silników wysokoprężnych montowanych w autach osobowych oraz lekkich dostawczych, również z turbodoładowaniem

Kupując w iParts.pl olej mineralny TOTAL stawiasz na najwyższą jakość, doskonałą wydajność oraz optymalną ochronę swojego silnika. Z naszej strony gwarantujemy najniższe rynkowe ceny, fachowe doradztwo w wyborze właściwego oleju, miłą obsługę i natychmiastową realizację zamówienia.