Oleje syntetyczne Lotos

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej LOTOS Synthetic Plus 5W40 1 litr

38,00 z VAT
Kod: 5W401LOT Producent części: LOTOS
Wysyłka od ręki!

Olej LOTOS Synthetic Plus 5W40 4 litry

125,00 z VAT
Kod: 5W404LOT Producent części: LOTOS
Wysyłka od ręki!

Olej LOTOS Quazar 5W30 1 litr

56,00 z VAT
Kod: 5W301QUAZARS Producent części: LOTOS

Olej LOTOS Quazar 5W40 1 litr

58,00 z VAT
Kod: 5W401QUAZAR Producent części: LOTOS

Olej LOTOS Quazar 0W20 1 litr

68,00 z VAT
Kod: 0W201QUAZARS Producent części: LOTOS

Olej LOTOS Quazar 5W40 4 litry

173,00 z VAT
Kod: 5W404QUAZAR Producent części: LOTOS

Olej LOTOS Quazar 0W20 4 litry

243,00 z VAT
Kod: 0W204QUAZARS Producent części: LOTOS

Olej LOTOS Quazar 5W30 4 litry

250,00 z VAT
Kod: 5W304QUAZARS Producent części: LOTOS

Syntetyczne oleje samochodowe Lotos

Lotos to polska marka znana prawdopodobnie każdemu. Krajowy gigant dociera ze swoją ofertą również daleko poza granice Polski. Choć najpowszechniej markę kojarzy się z paliwem, na uwagę zasługuje również asortyment olejów syntetycznych Lotos. Producent oferuje najwyższej jakości oleje, które cieszą się uznaniem fachowców i użytkowników.

Popularne serie olejów syntetycznych LOTOS

W ofercie producenta znajdują się dwie główne, regularnie uzupełniane serie olejów syntetycznych. Pierwsza z nich to oleje syntetyczne LOTOS Synthetic. W ramach ich charakterystyki należy wspomnieć przede wszystkim o przystosowaniu do najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że cząsteczki olejów syntetycznych LOTOS z omawianej serii umożliwiają sprawne zapalenie silnika nawet przy największych mrozach. Najnowsze oleje syntetyczne Lotos z serii Synthetic przedstawiane są również jako przeznaczone m.in. do silników o dużym przebiegu. Ich zaletą jest bowiem wydłużanie żywotności jednostek napędowych.

Oleje syntetyczne LOTOS Quazar to natomiast synonim uniwersalności. Doskonale współpracują z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, zarówno najnowszych, jak i starszych generacji. Obecnie oleje silnikowe LOTOS Quazar należą do najchętniej wybieranych płynów silnikowych w Polsce. Warto jednak podkreślić, że doceniają je również klienci zagraniczni, gdyż oleje te dostępne są także w innych krajach.

Zamawiając olej syntetyczny LOTOS w iParts.pl masz pewność zakupu produktu w konkurencyjnej cenie. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby nasza oferta pozostawała przystępna cenowo dla każdego, kto potrzebuje produktów dostępnych w naszym asortymencie. Zapewniamy także błyskawiczną dostawę produktów na dowolny adres wskazany w zamówieniu. Ze względu na fakt, że naszym celem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb, każdego Klienta, w asortymencie iParts.pl znajdziesz bogaty wybór olejów syntetycznych LOTOS nowszych i starszych generacji.