Żarówki P21/4W

Znaleziono produktów: 3
Sortuj:
Widok:   
z 1

Żarówki samochodowe P21/4W

Światło hamowania „stop” powinno zapalać się automatycznie w chwili uruchomienia hamulca roboczego. Jest to o tyle ważne, że sygnalizuje ono innym kierowcom, kiedy zamierzamy zatrzymać samochód. Podobnie jest w przypadku świateł pozycyjnych, które sygnalizują o pozycji samochodu w warunkach niedostatecznej widoczności lub podczas awaryjnego postoju. Dlatego też odpowiednie i prawidłowo działające żarówki są tak istotne w każdym samochodzie.

Żarówki samochodowe P21/4W to przeważnie dwuświatłowe żarówki pomocnicze stosowane głównie w światłach STOP oraz światłach pozycyjnych samochodu. Żarówki P21/4W charakteryzują się mocą znamionową 21/4 W oraz pracują przy napięciu 12 V. Zostały one wyposażone w gniazdo typu BAZ 15 d.

Żarówki samochodowe P21/4W znajdują swoje zastosowanie w wielu współczesnych samochodach renomowanych światowych marek, jak np.: BMW, Jaguar, Citroen, Lotus, Opel, Porsche, Mercedes czy też Skoda. Żarówki tego rodzaju są niezbędne do zapewnienia prawidłowego działania całego oświetlenia samochodu.

Sklep internetowy iParts.pl posiada w swojej ofercie wysokiej klasy żarówki P21/4W  wyprodukowane m.in. przez firmę Osram czy też Valeo. Charakteryzują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, oferują doskonałą jasność oraz niezawodność podczas eksploatacji, a także można je z powodzeniem montować w bardzo wielu modelach współczesnych samochodów.

Zapraszamy po najlepsze żarówki P21/4W do sklepu iParts.pl!