Żarówki H6W

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

9,00 z VAT
Kod: ZK000020 Producent części: IPARTS
Wysyłka od ręki!

14,00 z VAT
Kod: 8GH007643121 Producent części: HELLA
Wysyłka od ręki!

Żarówki samochodowe H6W

Widoczność na drodze to sprawa priorytetowa, jednak nie tylko w sytuacji, gdy poruszamy się do przodu, ale również, gdy na przykład parkujemy samochód. Bardzo ważną rzeczą jest odpowiednie tylne oświetlenie auta, które pozwala zasygnalizować innym uczestnikom ruchu drogowego aktualne położenie samochodu na drodze.

Żarówki samochodowe H6W to żarówki halogenowe o budowie cokołowej. Żarówki H6W są przeważnie montowane m.in. w tylnych światłach pozycyjnych, światłach cofania, a także, jako oświetlenie wewnętrzne zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych.

Żarówki H6W posiadają moc znamionową 6 W oraz pracują przy napięciu 12 V. Zostały one wyposażone w gniazda typu BAX 9 s. Żarówki tego rodzaju posiadają homologację ECE oraz spełniają wszelkie założenia europejskiej normy E1. Są stosowane w wielu modelach samochodów, jak np. Alfa Romeo, BMW, Renault, VW, Ford czy też Opel.

Żarówki samochodowe H6W oferowane w sklepie internetowym iParts.pl są wykonane z wysokiej klasy materiałów i pochodzą od najlepszych producentów oświetlenia samochodowego na świecie (np. Hella, Osram, itp.).

Zapraszamy na zakupy do iParts.pl!