Woski i politury

Znaleziono produktów: 148
Sortuj:
Widok:   
z 5

8,00 z VAT
Kod: K001 Producent części: K2
Wysyłka od ręki!

11,00 z VAT
Kod: K010M Producent części: K2

12,00 z VAT
Kod: K025JZ Producent części: K2

13,00 z VAT
Kod: K025BO Producent części: K2

13,00 z VAT
Kod: K025CA Producent części: K2

13,00 z VAT
Kod: K025NI Producent części: K2

14,00 z VAT
Kod: 19084 Producent części: MOJE AUTO

14,00 z VAT
Kod: K025BI Producent części: K2

21,00 z VAT
Kod: 320100 Producent części: SONAX
1 | 2 | 3 | 4 | 5  Następna  

Wosk i politura samochodowa

Kierowco, miej świadomość tego, że jeżeli samochód nie jest prawidłowo czyszczony, a lakier odpowiednio zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, to karoseria bardzo szybko może ulec zniszczeniu. Aby temu zapobiec zaleca się systematycznie stosować specjalne preparaty do konserwacji, tj. wosk i politury.

Wosk do samochodu doskonale zabezpiecza lakier auta przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, z kolei politura do aut (glaze) skutecznie regeneruje jego warstwę i ukrywa ewentualne defekty, powstałe podczas eksploatacji. Łatwe w nakładaniu woski i politury dostępne w iParts.pl w prosty i trwały sposób zagwarantują połysk i ochronę lakierom, a właściwości hydrofobowe preparatów sprawią, że woda zdecydowanie szybciej będzie spływać z karoserii, a zanieczyszczenia nie będą przywierać. Ponadto, posiadamy także mleczka do regeneracji lakieru, pasty do konserwacji metali, odrdzewiacze i pasty polerskie.

Politura czy wosk?

Auto politura zawiera specjalne składniki ścierne, które pozwalają usunąć z lakieru niewielkie zadrapania, wygładzić lakier oraz pozbyć się zmatowiałej warstwy lakieru. Dodatkowo politura zawiera także środki pielęgnujące, które chronią lakier przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych i zapewniają głęboki połysk.

Wosk do auta nie posiada natomiast żadnych składników ściernych i służy jedynie do powlekania powierzchni lakieru. Zawarte w składzie wosku substancje mają na celu nadać powierzchni lakieru wysoką gładkość, ożywić jego kolor oraz utworzyć odporną na zmywanie warstwę ochronną, która uodporni lakier na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Wypada zaznaczyć, że warstwa ochronna utworzona przez wosk jest bardziej trwała niż ta, powstała na skutek nałożenia na lakier politury.