Środki do tapicerki samochodowej

Znaleziono produktów: 67
Sortuj:
Widok:   
z 3

10,00 z VAT
Kod: 19069 Producent części: MOJE AUTO
Wysyłka od ręki!

10,00 z VAT
Kod: K207 Producent części: K2
Wysyłka od ręki!

13,00 z VAT
Kod: BRST025 Producent części: BRUMM
Wysyłka od ręki!

33,00 z VAT
Kod: 30054 Producent części: AMTRA
1 | 2 | 3  Następna  

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Tapicerka samochodowa bardzo szybko ulega zabrudzeniu. Śladów po zabrudzeniach, np. rozlanych napojach lub jedzeniu można się pozbyć, stosując wysokiej jakości środki do czyszczenia tapicerki samochodowej. Regularne czyszczenie tapicerki daje doskonałe rezultaty, ponieważ można przywrócić jej pierwotny, niemal fabryczny wygląd.

Popularne preparaty do tapicerki

Co prawda niektóre zanieczyszczenia powstałe na tapicerce można wyeliminować za pomocą szmatki i ciepłej wody, to jednak tłuste plamy i głębsze zabrudzenia wymagają zastosowania odpowiednich preparatów do czyszczenia tapicerki. Najczęściej stosowane i najbardziej popularne środki do prania tapicerki to m.in. płyny do prania tapicerki, pianki do czyszczenia i mleczka do czyszczenia skóry. Ponadto, zaleca się, by podczas czyszczenia, stosować specjalne ściereczki do tapicerki, które pozwalają uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Najlepsi producenci

Decydując się na zakup środków do czyszczenia tapicerki zaleca się wybierać dobre preparaty, znanych i cenionych producentów kosmetyki samochodowej, za pomocą których wygodnie i skutecznie wyczyścimy tapicerkę w samochodzie. Ponadto, takie wysokiej jakości środki do czyszczenia tapicerki nie tylko pozwolą pozbyć się zabrudzeń, lecz stworzą dodatkową powłokę ochronną, która będzie skutecznie odpychać wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Kosmetyki czyszczące do tapicerki, które posiadamy w naszym asortymencie, produkują renomowane firmy, takie jak Amtra, Sonax i Turtle Wax. Zanim zdecydujecie się na zakup, sugerujemy zapoznać się z historią tych marek. Szybko zorientujecie się, że wspomniane firmy to giganci w dziedzinie chemii samochodowej, których produkty do tapicerki samochodowej zagwarantują najlepsze efekty.