Kategorie

Elementy systemów komfortowych

iParts.pl to wiodący lider internetowej sprzedaży części samochodowych. W ofercie ponad dwa miliony części zamiennych dostępnych od ręki. Szeroka gama produktów pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów auto części, by zapewnić klientom gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Sklep motoryzacyjny iParts.pl to zespół kreatywnych ludzi, posiadających ogromne doświadczenie w motoryzacji, a także w imporcie i dystrybucji części samochodowych. Wszystkie części dostępne w ofercie sklepu są kompatybilne z większością modeli samochodów poruszających się po polskich drogach. W iParts.pl dokonasz bezpiecznych zakupów bez żadnego ryzyka, z możliwością darmowej dostawy. Zapraszamy w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą online.

Systemy komfortoweSystemy komfortowe to wszelkiego rodzaju systemy i akcesoria, które  stanowią dodatkowe, zwykle opcjonalne wyposażenie samochodów, a ich głównym zadaniem jest zwiększenie funkcjonalności bądź atrakcyjności pojazdu. Eksperci branży motoryzacyjnej wciąż wyznaczają nowe trendy w dziedzinie komfortu i funkcjonalności jazdy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego postanowiliśmy wzbogacić ofertę sklepu iParts także o szeroki wybór akcesoriów samochodowych. Znajdziecie u nas czujniki parkowania, które w znacznym stopniu ułatwią parkowanie w najtrudniejszych lokalizacjach oraz pozwolą nam uniknąć zarysowań na zderzakach naszego pojazdu. Bagażniki dachowe, które umożliwią transport większej ilości bagażu i sprawią, że nie będziecie musieli więcej rezygnować z potrzebnych rzeczy, na które nie znaleźlibyście miejsca w swoim aucie. Ponadto dodatkowa oferta sklepu iParts zawiera ogrzewanie postojowe, podnośniki szyb, sensory, systemy alarmowe, a nawet układy regulacji prędkości jazdy oraz wiele innych ciekawych rozwiązań, które uprzyjemnią wam codzienną jazdę.