Kategorie

Witamy w największym polskim sklepie motoryzacyjnym. Sprawdź nasz asortyment online. Nasza oferta opiewa w ponad dwa miliony auto części. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów. iParts.pl to obecnie wiodący lider internetowej sprzedaży części zamiennych do większości samochodów poruszających się po polskich drogach. Tylko u nas dokonasz bezpiecznych zakupów bez żadnego ryzyka. Nasze profesjonalne Centrum Obsługi Klienta zapewnia fachową pomoc kilkunastu specjalistów w doborze części samochodowych na każdym etapie zakupów. Jako sprawdzony sprzedawca nasz sklep każdego miesiąca obsługuje tysiące zadowolonych klientów. Zapraszamy na zakupy z możliwością darmowej dostawy i pełną gwarancją.

Sklep z częściami zamiennymi iParts.pl posiada szeroką gamę przegubów napędowych renomowanych producentów. Oferta skierowana jest do wszystkich marek samochodów, które poruszają się po polskich drogach. W trosce o bezpieczeństwo klienta przeguby napędowe dostępne w ofercie są wnikliwie kontrolowane pod względem jakości wykonania.

Napęd koła i przegubyPrzegub napędowy to część, która jest wykorzystywana do przenoszenia momentu obrotowego w samochodzie. Podzespół stanowi elastyczne połączenie dwóch elementów wału lub półosi tam, gdzie siła napędowa przenoszona przez wał jest przekazywana pod kątem – chociażby w przypadku przedniego napędu, gdzie koła są jednocześnie napędzane i skręcane. Dotychczas powstało parę rodzajów przegubów, które są stosowane w zależności od przeznaczenia – głównie ze względu na powiązanie z kątem ugięcia przebiegu siły napędowej.

Elementom towarzyszą duże obciążenia, dlatego zaleca się ich regularną kontrolę i ewentualną wymianę podzespołów na nowe. Objawem usterek w obszarze przegubów napędowych są przede wszystkim metaliczne stuki w trakcie pełnego skrętu i mocne drgania przenoszone na cały samochód.

Pośród najbardziej znanych producentów przegubów napędowych znajdują się takie marki jak między innymi Lobro, Ruville, Meyle i Blue Print. Oryginalne produkty tych firm zapewniają doskonałą jakość i długą żywotność, dzięki czemu grono użytkowników wybierających zaufanych producentów wciąż rośnie.

Polecane akcesoria do napędu koła: