Pompy

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

274,00 z VAT
Kod: RF44177 Producent części: REXXER

450,00 z VAT
Kod: YT85343 Producent części: YATO

680,00 z VAT
Kod: YT85350 Producent części: YATO

199,00 z VAT
Kod: YT85330 Producent części: YATO

256,00 z VAT
Kod: YT85333 Producent części: YATO

446,00 z VAT
Kod: YT85341 Producent części: YATO

457,00 z VAT
Kod: YT85360 Producent części: YATO

1021,00 z VAT
Kod: YT85370 Producent części: YATO

Pompy do wody czystej i brudnej, ścieków oraz szamba

Jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego, który mieści się na wsi lub przedmieściach z pewnością nie raz miałeś do czynienia z pompą. Najprościej rzecz ujmując to narzędzie, które służy do „przenoszenia” wody z niższego poziomu na wyższy lub ze zbiornika o niższym ciśnieniu do zbiornika o wyższym ciśnieniu.

Dzięki pomie do wody właściciele domów jednorodzinnych mają w kranach bieżącą wodę, co ułatwia codzienne czynności takie, jak mycie naczyń, sprzątanie czy kąpiel, a także nawadnianie ogródka. Pompę do ścieków z kolei najbardziej doceniają rolnicy. To elektronarzędzie, które nie tylko przepompowuje wodę czystą, ale także brudną oraz szambo.

Pomy do wody czystej i brudnej oraz do ścieków

W sklepie narzędziowym Iparts.pl dostępne są różnego rodzaju pomy – od pomp wibracyjnych, przez pomy do wody brudnej i czystej, po pompy hydroforowe i pompy do szamba. Oferowane przez nas narzędzia to produkcja wiodącej marki YATO, którą cechuje perfekcja wykonania, trwałość, a także dobrej jakości materiały i wysoka jakość produktów. Druga marka, to Rexxer – nowoczesna i dynamiczna firma, która cechują starannie wyselekcjonowane narzędzia. 

W ofercie naszego sklepu narzędziowego te dwie marki oferują, między innymi pompę wibracyjną. Tego typu narzędzie sprawdza się w wodzie o wysokiej zawartości soli mineralnych, przy zasadach oraz zróżnicowanych temperaturach. Pompy wibracyjne są w stanie wytrzymać praktycznie każda temperaturę. Dzięki nim można pompować wodę z na przykład basenów, rzek, piwnic rowów i tym podobnych.

Kolejne elektronarzędzie, to pompa do ścieków. To, co ją wyróżnia, to system tnący, który jest w stanie rozdrobnić między innymi podpaski, rajstopy, pieluchy, gumy, rękawice, worki, ściereczki. Warto nadmienić, iż to elektronarzędzie może także służyć jako pompa do wody czystej oraz brudnej.

Pompa zatapialna i powierzchniowa

Na Iparts.pl kupisz także pomy zatapialne. Te o mniejszej mocy doskonale sprawdzają się w przepompowywaniu i cyrkulacji wody czystej oraz brudnej ze zbiorników na wodę deszczową oraz studni. Dzięki takim możliwością znajdują one zastosowanie w gospodarstwach domowych, na działkach, wśród rolników.

Pompy o większej mocy z kolei doskonale sprawdzają się, gdy istnieje potrzeba wypompowania wody z większych obiektów, jak basen, piwnica, czy oczko wodne. Przydają się zarówno w gospodarstwie domowym, jak i na placu budowy.

W naszym sklepie narzędziowym dostępna jest także pompa powierzchniowa o mocy 600 watów. To wydajne narzędzie przeznaczone do nawadniania oraz dostarczania wody do gospodarstw domowych. Jego zaletą jest utrzymywanie stałego ciśnienia wody. Pompę powierzchniową można wykorzystać także, jako urządzenie, które „wyposaża” łazienkę w wodę.

Pompa hydroforowa

Podobne zastosowanie ma także pompa hydroforowa. Jej zadaniem jest utrzymanie ciśnienia wody na odpowiednim poziomie. Jest niezastąpiona, gdy dom nie jest podłączony do lokalnej sieci wodnej. Dzięki pompie hydroforowej jesteśmy w stanie zapewnić sobie stały przepływ wody oraz ułatwić sobie pobieranie wody ze studni. W naszym sklepie narzędziowym można kupić hydrofor o mocy 1200 watów.