Grzałki do śrub

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Indukcyjna grzałka do śrub, 1200W

3437,00 z VAT
Kod: 11931 Producent części: NEO TOOLS

Podgrzewacz, nagrzewacz indukcyjny do śrub przydatny w każdym warsztacie

Grzałka do śrub to sprzęt służący do szybkiego podgrzewania zapieczonych i metalowych elementów odstających, takich jak śruby, nakrętki czy rury. Dzięki niemu można w szybki i bezpieczny sposób nagrzać metalowe części podczas pracy w warsztacie, serwisie lub zakładzie. Posiadamy w asortymencie liczne grzałki do śrub wysokiej jakości. Wszystkie pochodzą od wielokrotnie sprawdzonych producentów. Przed nawiązaniem współpracy zawsze upewniamy się, że dany dostawca to firma o nieposzlakowanej opinii, oferująca najwyższej klasy narzędzia i akcesoria.

Grzałka do śrub i jej zastosowanie

Indukcyjna grzałka do śrub z powodzeniem zastępuje tradycyjne metody nagrzewania przy pomocy gazów palnych. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest podgrzewanie połączeń śrubowych w taki sposób, aby było łatwo je zdemontować. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii indukcyjnej użycie tego narzędzia jest bezpieczne (nie ma ryzyka np. wybuchu pożaru) i generuje oszczędności w zużyciu energii. Elektronarzędzia tego typu są przeznaczone do użycia w wielu branżach, m.in. samochodowej, stoczniowej, kolejowej i przemyśle maszynowym. Grzałka indukcyjna to zatem sprzęt, z którego można śmiało korzystać w profesjonalnym warsztacie lub serwisie samochodowym.

Najważniejsze cechy grzałki do śrub

Czym jeszcze charakteryzuje się podgrzewacz indukcyjny do śrub? Poza bezpieczeństwem podczas stosowania i wykorzystaniem nowoczesnej technologii sprzęt ten nie zajmuje wiele miejsca (mniej więcej tyle, co mała spawarka), co czyni go mobilnym i łatwym do przeniesienia. Dodatkowo jest prosty w obsłudze, a jego stosowanie nie wymaga szkoleń uzupełniających kwalifikacje pracowników. Precyzja grzania, polegająca na podnoszeniu temperatury jedynie niezbędnych elementów, to kolejna z zalet, jakie posiada nagrzewacz indukcyjny. Grzałka do śrub zmniejsza zatem ryzyko poparzenia podczas pracy.

Na rynku dostępnych jest wiele nagrzewnic indukcyjnych, które z powodzeniem sprawdzą się nie tylko w profesjonalnych warsztatach i zakładach. Niewielka i tania grzałka do śrub może okazać się wystarczająca w domowym garażu i dla hobbystów. Jeśli jednak szukasz profesjonalnego sprzętu dla swojej firmy, to koniecznie sprawdź ofertę, jaką posiada nasz sklep narzędziowy. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szeroki asortyment elektronarzędzi, a także innych sprzętów niezbędnych w każdym specjalistycznym zakładzie i serwisie. Stawiamy na połączenie niskich cen z najwyższą jakością produktów.

Inne elektronarzędzia: