Młoty udarowe

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

452,00 z VAT
Kod: RF44126 Producent części: REXXER

872,00 z VAT
Kod: YT82131 Producent części: YATO

1005,00 z VAT
Kod: YT82001 Producent części: YATO

1622,00 z VAT
Kod: RF44140 Producent części: REXXER

1809,00 z VAT
Kod: YT82135 Producent części: YATO

389,00 z VAT
Kod: RF44128 Producent części: REXXER

489,00 z VAT
Kod: YT82133 Producent części: YATO

511,00 z VAT
Kod: PHD010 Producent części: REXXER

Młot udarowy i udarowo wyburzeniowy niezbędny na budowie i w czasie remontu

Prace remontowe lub budowlane często wymagają wykonywania bardzo ciężkich i inwazyjnych czynności. Mowa tutaj między innymi o kuciu w betonie lub kamieniu, skuwaniu tynków, przebijaniu ścian, czy też o pracach rozbiórkowych. Niezależnie od tego, czy jest to wykonywane przez profesjonalną ekipę budowlaną czy przez klienta indywidualnego, który traktuje prace remontowe jako swoje hobby, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W takich sytuacjach podstawowym wyposażeniem jest młot udarowy – bez niego bowiem praca zwykle będzie możliwa, ale o wiele trudniejsza i bardziej czasochłonna. Czasami natomiast brak młota dłutującego czy też młota udarowo obrotowego może całkowicie uniemożliwić wykonanie zadania.

Zastosowanie młotów udarowych

Młoty udarowe to elektronarzędzia, które znacznie ułatwiają czynności budowlane. Świetnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy konieczne jest kucie, skuwanie czy też rozbiórka. Młot udarowo obrotowy to idealny sprzęt do wiercenia w betonie, marmurze, kamieniu i wielu innych materiałach. Prace wyburzeniowe i skuwanie nawierzchni wymagają narzędzi o bardzo dużej mocy. Dzięki nim cały proces będzie przeprowadzony w sposób efektywny, szybki i profesjonalny. 

Przy wyborze należy pamiętać, aby młot do kucia cechował się odpowiednią mocą, a także  ilością udarów i prędkością obrotową. Ze względu na moc, narzędzia te można podzielić na amatorskie i profesjonalne. Jeśli interesuje Cię młot do użytku własnego przy niewielkich pracach remontowych, to moc nominalna do 600-700W będzie wystarczająca. Specjalistyczne młoty udarowe, przeznaczone do profesjonalnych prac budowlanych, osiągają moc do 1500W. Słabsze sprzęty można uznać za tanie młoty udarowe. Oczywiście im większa moc urządzenia, tym wyższa jego cena.

Szeroki wybór młotów udarowych

Nasz sklep narzędziowy posiada w swojej ofercie tanie młoty udarowe o różnych parametrach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na godnych polecenia producentów, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone narzędzia o najwyższej jakości. Młot do wyburzeń to sprzęt, który wymaga profesjonalnego podejścia i umiejętności. Głównie ze względów bezpieczeństwa ważne jest, aby użytkować młot umiejętnie. Dobrej jakości produkty są wyposażone w różnego rodzaju programy rozruchu i systemy antywibracyjne, które zapewniają bezpieczeństwo przy pracy. Z tego względu, wybierając odpowiedni młot dłutujący, należy postawić na dobrą markę, aby wyeliminować ryzyko wypadku przy pracy i zapewnić komfort użytkowania. Bogata oferta naszego sklepu pozwoli Ci zaopatrzyć się w profesjonalny młot dłutujący czy też młot wyburzający w przystępnej cenie.