Pistolety do kleju

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Pistolet do klejenia 2080w

35,00 z VAT
Kod: YT82402 Producent części: YATO

Pistolet do kleju 11mm 35400w

58,00 z VAT
Kod: YT82401 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Pistolet klejowy 11 mm, 80W

92,00 z VAT
Kod: 17080 Producent części: NEO TOOLS

Pistolet do silikonu 20V 350 ml 2500N, AQ-ONE, bez osprzętu

303,00 z VAT
Kod: OK034312 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Pistolet do silikonu i kleju 18v zestaw

592,00 z VAT
Kod: YT82888 Producent części: YATO

Pistolet do kleju na gorąco niezbędny w domu i w warsztacie

Uszkodzone przedmioty codziennego użytku, rozbite dekoracje, modele wymagające klejenia – każdy z nas na pewno doświadczył takich sytuacji w swoim domu. Często mamy problem z naprawieniem uszkodzonych elementów lub po prostu potrzebujemy coś skleić przy remoncie. W takich momentach idealnie sprawdzi się pistolet do kleju – narzędzie niezbędne w każdym domu! Oczywiście elektryczny pistolet do kleju to urządzenie, które także, a może przede wszystkim, przyda się w warsztacie.

Pistolet do kleju – jakie ma zastosowanie?

Podstawową funkcją pistoletu do kleju jest łączenie poszczególnych elementów na gorąco. Urządzenia są wyposażone w specjalną grzałkę podgrzewającą wkłady klejowe do odpowiedniej temperatury. Stopione w taki sposób wkłady są gotowe do użytkowania, a klej na gorąco jest w stanie złączyć praktycznie wszystko. Istnieje wiele zastosowań tego elektronarzędzia. Z jego pomocą można między innymi:

  • naprawiać pęknięte elementy plastikowe lub ceramiczne,
  • wykonywać prace montażowe i wykończeniowe, np. biały montaż i różnego rodzaju dekoracje,
  • uszczelniać otwory,
  • fugować,
  • sklejać poszczególne elementy modeli.

Ze względu na dużą ilość zastosowań, na rynku jest dostępnych wiele wkładów klejowych. Istnieją wkłady uniwersalne, ale można też zaopatrzyć się w specjalne wkłady do drewna, kabli, metalu, tworzyw sztucznych czy też wkłady sanitarne. Do celów dekoracyjnych można użyć wkładów kolorowych lub z brokatem. Do prac montażowych świetnie sprawdzi się pistolet do silikonu. Jak widać, elektryczny pistolet do kleju znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu i w każdym warsztacie.

Wybierając odpowiedni pistolet do klejenia należy zwrócić uwagę na moc i zasilanie – można wybrać model bezprzewodowy lub z długim kablem, a także pistolet do kleju akumulatorowy.

Tanie pistolety do kleju – szeroka gama produktów

Jako sklep narzędziowy, który zajmuje się dystrybucją jedynie sprawdzonych i profesjonalnych elektronarzędzi, oferujemy wysokiej klasy pistolety do kleju. Dodatkowo, sprzedajemy je w bardzo dobrej cenie. Znajdziesz u nas pistolety o różnej mocy i różnych parametrach, z różnymi funkcjami dodatkowymi, np. z regulacją temperatury. Bogata oferta skierowana jest zarówno do osób zajmujących się pracami budowlanymi profesjonalnie, jak i do osób zajmujących się majsterkowaniem hobbystycznie. Szeroki wybór pozwoli Ci na wybór idealnego narzędzia, dostosowanego do Twoich potrzeb. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości w kwestii podjęcia decyzji, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.

Inne elektronarzędzia: