Wyrzynarki

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

Wyrzynarka 18v bez akumulatora

169,00 z VAT
Kod: YT82823 Producent części: YATO

Wyrzynarka 18v aq-bis, 0-2500/min

203,00 z VAT
Kod: OK034019 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki! ?

Wyrzynarka 18v

346,00 z VAT
Kod: YT82822 Producent części: YATO

Wyrzynarka 450w niskowibracyjna

223,00 z VAT
Kod: YT82274 Producent części: YATO

Wyrzynarka niskowibracyjna 600w

371,00 z VAT
Kod: YT82273 Producent części: YATO

Wyrzynarki elektryczne do drewna i metalu

Kompletując niezbędny zestaw elektronarzędzi do domu warto „rzucić okiem” także na wyrzynarki. To urządzenie, które można określić jako rodzaj ręcznej pilarki. Przy pomocy wyrzynarki możemy wyciąć odpowiednie kształty w różnych materiałach, głównie w drewnie i pochodnych od drewna oraz wykorzystać ją w trakcie podcinania danych elementów. Z tego względu najbardziej popularne są wyrzynarki do drewna, ale warto nadmienić, iż na rynku dostępne są także wyrzynarki do metalu. Ich zastosowanie jest podobne.

Często wyrzynarka nazywana jest urządzeniem do tak zwanych prac precyzyjnych. Nie ma się co dziwić, że wyrzynarki dorobiły się takiego przydomka, ponieważ używa się ich nie tylko do cięć w kształcie prostokątnym. Ponadto, da się nimi przeciąć różne elementy po łuku, wyrobić kanał, a także wyciąć z drewna elementy o nieregularnym kształcie oraz okręgi.

Rodzaje wyrzynarek

Wyrzynarki ze względu na rodzaj możemy podzielić na:

  • wyrzynarki elektryczne;
  • wyrzynarki akumulatorowe.

Pierwszy z wymienionych typów, to wyrzynarka, którą przed użyciem należy podłączyć do sieci elektrycznej. Silnik, który napędza to elektronarzędzie, znajduje się w korpusie. Do niego także mocowany jest odpowiedni brzeszczot. Warto też wspomnieć, że niektóre wyrzynarki mają uchwyt żelazkowy (przypominający kształtem popularne urządzenie do prasowania), a inne grzybkowy (wymagają uchwycenia go obiema rękami w trakcie pracy). W naszym sklepie narzędziowym dostępne są wyrzynarki zarówno „żelazkowe”, jak „grzybkowe”.

Druga z wymienionych wyrzynarek, to narzędzie, które przed planowaną pracą należy naładować, jak nasz telefon komórkowy. Jego zaletą jest bez wątpienia mobilność – nawet jak gniazdko z prądem jest daleko, jesteśmy w stanie bez przedłużacza wykonać swoje zadanie. Ponadto, używając wyrzynarki akumulatorowej nie musimy się martwić o to, że przez nieuwagę przetniemy kabel. Dlatego jeśli jesteś zwolennikiem mobilnych elektronarzędzi, to dobrze się składa, bo sklep narzędziowy Iparts.pl w swojej ofercie ma także wyrzynarki akumulatorowe.

Sklep narzędziowy, który stawia na dobrych producentów

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia marki YATO. To, co cechuje tego producenta, to perfekcja wykonania, trwałość, doskonałe materiały, wysoka jakość produktu. Druga marka, na którą stawiamy, to ROOKS. Jej produkty to dobra inwestycja na długie lata.

Dlatego niezależnie, czy szukasz wyrzynarki włosowej, strugu elektrycznego, czy innego elektronarzędzia – koniecznie przejrzyj ofertę sklepu narzędziowego Iparts.pl, Stawia on na najlepszych producentów, dobre ceny i zadowolenie klienta.

Inne elektronarzędzia: