Mieszarki

Znaleziono produktów: 5
Sortuj:
Widok:   
z 1

Mieszadło do zapraw 18v bez baterii

324,00 z VAT
Kod: YT82881 Producent części: YATO

Mieszadło 20V 450/720 RPM 120 mm, AQ-ONE, bez osprzętu

446,00 z VAT
Kod: OK034314 Producent części: ROOKS

Mieszarka 1-biegowa 1200 w

362,00 z VAT
Kod: RF44180 Producent części: REXXER

Mieszarki elektryczne do zapraw i betonu

Mieszarka to jedno z niezbędnych urządzeń podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych oraz budowlanych. Służy ona do mieszania różnego rodzaju zapraw murarskich, gładzi, betonu, wapna czy klejów i farb. Tego rodzaju sprzęty są przydatne nie tylko przy profesjonalnych pracach, ale także w warunkach amatorskich. Oczywiście w zależności od przeznaczenia, konieczny jest wybór odpowiedniego rodzaju mieszarki. Posiadamy bogatą ofertę mieszarek, aby każdy Klient znalazł to, czego aktualnie potrzebuje.

Mieszarka dopasowana do potrzeb - szeroki wybór urządzeń

Mieszarka do zapraw sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy zachodzi potrzeba wymieszania płynnego materiału budowlanego. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, do jakiego rodzaju pracy będzie potrzebna. Choć z teorii wynika, że mieszarka do betonu nie różni się wiele od mieszadeł do kleju, to w praktyce jednak nie każde urządzenie nada się do wszystkiego. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego rodzaju elektronarzędzi. Warto zwrócić uwagę np. na mieszarki elektryczne, które posiadają takie zalety jak prosta obsługa i wygodne użytkowanie, są też lekkie i mobilne, co zdecydowanie ułatwia pracę.

Zanim zdecydujemy się na zakup mieszarki, należy zastanowić się nad naszymi dokładnymi potrzebami odnośnie tego sprzętu. Jeśli prace remontowe są wykonywane sporadycznie, wówczas zakup drogiego narzędzia będzie niezbyt dobrym pomysłem. W takim wypadku wystarczy zakupić proste mieszadło, które można z łatwością zamontować bezpośrednio w każdym uchwycie wiertarskim. Wybór jest naprawdę szeroki, ponieważ w zależności od potrzeb można zakupić osobne mieszadła do farb, zapraw, tynków i mas. Przy niewielkim nakładzie pracy spokojnie sprawdzą się małe i tanie mieszarki. Gdy jednak potrzebujemy sprzętu dla profesjonalnej ekipy, wtedy inwestycja w specjalistyczne narzędzie, takie jak np. mieszalnik do betonu, okaże się najlepszą decyzją. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu warto przeanalizować takie parametry, jak m.in. moc silnika elektrycznego, typ mocowania, liczbę biegów oraz prędkość obrotów. To kluczowe kwestie, ponieważ zbyt mocny mieszalnik utrudni pracę, a słaby nie poradzi sobie z utworzeniem masy dobrej jakości.

Znajdź odpowiednią mieszarkę

Jeśli szukasz sprawnego sprzętu w dobrej cenie, skorzystaj z oferty naszego sklepu narzędziowego. Oferujemy profesjonalne elektronarzędzia, w tym również mieszarki do zapraw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się zarówno profesjonalne mieszarki elektryczne, jak i urządzenia przeznaczone do użytku amatorskiego. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci służą pomocą.

Inne elektronarzędzia: