Odkurzacze przemysłowe

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Odkurzacz pneumatyczny

105,00 z VAT
Kod: YT09990 Producent części: YATO

Odkurzacz warsztatowy 1400w 20 litrów

414,00 z VAT
Kod: YT85700 Producent części: YATO

Odkurzacz warsztatowy 1400w 30 litrów

461,00 z VAT
Kod: YT85701 Producent części: YATO

Odkurzacz przemysłowy 70 litrów - 2400w

913,00 z VAT
Kod: YT85710 Producent części: YATO

Odkurzacz warsztatowy 30 litrów 1600w

1088,00 z VAT
Kod: YT85715 Producent części: YATO

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe do warsztatu

Odkurzacz przemysłowy to taki typ elektronarzędzia, bez którego nie wyobrażają sobie życia profesjonalne ekipy sprzątające, budowlane, a także pracownicy zakładów stolarskich, produkcyjnych oraz fabryk. Dlaczego? Bo tego typu narzędzie do pomocna „broń” w walce z usuwaniem wyjątkowo trudnych zanieczyszczeń. Dlatego tak wielu „odkurzacz do warsztatu” ma zawsze pod ręką.

W podstawowym aspekcie odkurzacz przemysłowy nie różni się od odkurzacza domowego. Jego zadaniem jest zasysanie brudu, którego chcemy się pozbyć. Odkurzacze przemysłowe mają jednak o wiele silniejsze działanie, dzięki czemu sprzątanie pyłów, odpadów czy trudno dostępnych miejsc jest łatwiejsze i szybsze.

Odkurzacz przemysłowy – ważne parametry

Gdy decydujemy się na zakup odkurzacza przemysłowego, warto zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • moc silnika – im większa, tym większa siła ssania;
  • wielkość zbiornika – odpowiednio dopasowana pozwoli na uniknięcie częstego opróżniania zbiornika z zebranego brudu, a co za tym idzie, pozwoli na szybszą pracę;
  • długość przewodu zasilającego – im dłuższy przewód, tym dalszy zasięg odkurzacza i łatwiejsza praca;
  • waga i mobilność – im mocniejszy odkurzacz, tym jego waga jest większa, a co za tym idzie, trudniej nim operować. Dlatego jeśli stawiamy na dużą moc i duży zbiornik oraz mobilność warto rozważyć zakup odkurzacza, który ulokowany jest na specjalnym wózku;
  • Ilość narzędzi, którą można podpiąć do odkurzacza – im więcej końcówek ssących i rur teleskopowych jest w stanie „podpiąć się” do naszego odkurzacza, tym większe ma on zastosowanie.

Co kupisz w sklepie narzędziowym Iparts.pl?

W sklepie narzędziowym Iparts.pl znajdziesz różnego typu odkurzacze przemysłowe, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb. Stawiamy na najlepszych producentów, dlatego kupione u nas urządzenia zawsze cieszą klientów długim czasem użytkowania.

Odkurzacz do elektronarzędzi? W tej roli sprawdzi się chociażby „Odkurzacz warsztatowy 1400w 30 litrów”. Jedną z jego funkcji są dmuchawy, które doskonale sprawdzają się podczas czyszczenia narzędzi stolarskich z pyłu. Ponadto funkcja dmuchawy ułatwia także usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc. Dlatego rozważając zakup odkurzacza przemysłowego warto mieć z tył głowy także to, aby pełnił on również funkcję odkurzacza do narzędzi.

Odkurzacze z gniazdkiem do elektronarzędzi? To także nie problem dla sklepu narzędziowego Iparts.pl.  W naszej ofercie tę wyjątkowo praktyczną funkcję posiada chociażby „Odkurzacz warsztatowy 30 litrów 1600w”. Dzięki gniazdku zasilającemu mamy sprzęt, który nie tylko upora się z niechcianym brudem, ale także  ułatwi nam podłączenie niezbędnych narzędzi do pracy.

Dlatego jeśli szukasz odkurzacza przemysłowego – zajrzyj do nas!

Inne elektronarzędzia: