Ładowarki do akumulatorów

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Ładowarka 1 h, 18v aq-bis

52,00 z VAT
Kod: OK034026 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Ładowarka do akumulatora 18v

53,00 z VAT
Kod: YT85131 Producent części: YATO

Ładowarka 1H, 18V AQ-GDN

55,00 z VAT
Kod: OK034028 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Ładowarka 20V AQ-ONE, QUICK 2,5A

76,00 z VAT
Kod: OK034390 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Ładowarka 18v 60 min

77,00 z VAT
Kod: YT82848 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Ładowarka 20V AQ-ONE, QUICK 4A

94,00 z VAT
Kod: OK034391 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Ładowarka do akumulatora 40v

84,00 z VAT
Kod: YT85133 Producent części: YATO

Szybka ładowarka 18v, 1 h, aq-one

122,00 z VAT
Kod: OK034004 Producent części: ROOKS

Ładowanie akumulatorów z narzędzi

Ładowarka do elektronarzędzi to urządzenie zwykle niewielkich rozmiarów, które służy do tego, aby przy jego pomocy naładować inny sprzęt. Warto nadmienić, iż ładowarki nie tylko uzupełniają poziom zużytej energii, ale także naładują zapasowy akumulator podczas pracy elektronarzędzia.

Dlatego ładowarka do elektronarzędzi przydaje się zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom-amatorom, ponieważ jedni, jak i drudzy mogą mieć w swoich zasobach narzędzia bezprzewodowe zasilane właśnie akumulatorem, który bez naładowania do niczego się nie przyda.   

Oczywiście, aby ładowarka do akumulatorów dobrze spełniała swoją funkcję, musi ona być odpowiednio dopasowana do modelu urządzenia, a także producenta i właściwości narzędzia. Stąd też ładowarki 12V, ładowarki 18V, ładowarki do akumulatorów litowo-jonowych.

Szybkie ładowarki do akumulatorów

Kupując ładowarkę do elektronarzędzi warto także sprawdzić, czy będzie ona w stanie szybko naładować nasze urządzenie. W ofercie sklepu narzędziowego Iparts.pl znajdziesz szybką ładowarkę, a co za tym idzie, ładowanie akumulatorów z narzędzi, nie będzie już problematyczne.

Warto nadmienić, iż szybkie ładowarki kontrolują także napięcie akumulatora w czasie jego ładowanie i przerywają je, gdy akumulator jest już pełny lub w sytuacji, gdy jest przegrzany. Takiej możliwości samokontroli nie mają tak zwane ładowarki wolne. Oznacza to, że w takiej ładowarce akumulator jest tak długo ładowany, jak długo znajduje się w ładowarce.

Przeładowanie akumulatora może doprowadzić oczywiście do jego uszkodzenia, aczkolwiek aby doszło do takiej sytuacji, sprzęt musiałby w ładowarce spędzić kilka dni. Nie da się jednak ukryć, że kilkukrotne przegrzewanie akumulatora potrafi znacznie skrócić jego żywotność.

Sklep narzędziowy z różnymi modelami ładowarek

Przeglądając asortyment naszego sklepu narzędziowego znajdziesz o wiele więcej rodzajów ładowarek do elektronarzędzi, ponieważ wiemy, że tego typu sprzęt zarówno wśród fachowców, jak i domowych specjalistów, jest niezbędny, z uwagi na popularność narzędzi zasilanych akumulatorem. Dlatego stawiamy na sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów ciesząc ich długim użytkowaniem.

Wybierając ładowarkę do elektronarzędzi zwróć uwagę, czy posiada ona czujnik temperatury oraz stanu naładowania. Dzięki temu jesteś w stanie ochronić ogniwa przed przegrzaniem wydłużając jednocześnie żywot akumulatora.

Pamiętaj także, że nim zaczniesz użytkować swój sprzęt wyposażony w akumulator, to warto go najpierw skalibrować, czyli co najmniej dwukrotnie rozładować go i naładować do pełna. Dzięki temu akumulator osiągnie maksymalną wydajność i będzie nam służył dłużej i wydajniej.

Inne elektronarzędzia: