Cechy produktów

Układ wydechowy dla pojazdów z fabrycznie zamontowanym filtrem cząstek stałych (DPF)

Układ wydechowy z fabrycznie zamontowanym lub bez filtra cząstek stałych (DPF) to system montowany w pojazdach nowszej generacji z silnikami spalinowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu sadza i metale ciężkie z silnika nie wydostają się do atmosfery.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy do ostatniego tłumika

Elementy układu wydechowego, które zostały wyprodukowane na potrzeby montażu ostatniego tłumika. W grupie tej znajdują się każdego rodzaju śruby montażowe, gumy oraz uchwyty trzymające tłumik.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy do pierwszego tłumika

Części układu wydechowego, które zostały przystosowane i pasują do pierwszego tłumika. Najczęściej są to uchwyty oraz gumy montażowe, oraz podtrzymujące tłumik.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy do środkowego tłumika

Elementy układu wydechowego, które produkowane są specjalnie pod środkowy tłumik. Najczęściej wśród tych elementów znajdują się części montażowe takie jak gumy, śruby i uchwyty.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy od katalizatora do pierwszego tłumika

Część układu wydechowego, która umiejscowiona jest pomiędzy katalizatorem a pierwszym tłumikiem. Najczęściej w tym przedziale znajduje się rura wydechowa, a czasami także zamontowana jest sonda lambda.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy od pierwszego tłumika

Część układu wydechowego, która znajduje się pomiędzy pierwszym a środkowym tłumikiem. Najczęściej jest to rura wydechowa łącząca pierwszy ze środkowym tłumikiem.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy od środkowego tłumika

Części układu wydechowego, jakie występują za środkowym tłumikiem. Najczęściej jest to rura łącząca tłumik środkowy z końcowym.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy przed filtrem cząstek stałych (DPF)

Elementy układu wydechowego, znajdujące się przed filtrem cząstek stałych. Najczęściej spotykanymi elementami w tej części układu wydechowego jest katalizator oraz kolektor wydechowy.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy przed katalizatorem

Części układu wydechowego znajdująca się przed katalizatorem. Najczęstszymi elementami w tej części wydechu jest kolektor wydechowy oraz turbina.
Czytaj więcej >

Układ wydechowy przed turbosprężarką

Elementy układu wydechowego znajdujące się przed turbosprężarką. Najczęściej występującymi elementami w tym przedziale jest kolektor wydechowy, dzięki któremu turbina zostaje wprawiona w ruch.
Czytaj więcej >
1  Poprzednia  21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29  Następna  29