Cechy produktów

Filtr bez podgrzewania paliwa

Zwykły rodzaj filtra, który nie posiada podgrzewacza paliwa. Zazwyczaj rodzaj filtra paliwa, wykorzystywany w silnikach benzynowych, które nie potrzebują podgrzewania paliwa przed rozruchem na tak zwanym zimnym silniku.
Czytaj więcej >

Filtr bez przyłącza do czujnika wody

Typ filtra, zazwyczaj paliwowego, bez przyłącza do czujnika wody, który jest odpowiedzialny za weryfikowanie ilości separowanej wody w paliwie podawanym do komory spalania.
Czytaj więcej >

Filtr bez szybkozłączki

Filtr bez montażu na szybkozłączkę, czyli zazwyczaj przykręcany lub wkładany w odpowiednią obudowę, dzięki czemu tworzy solidne mocowanie i uszczelnienie dla filtra. Zazwyczaj filtry oleju czy powietrza są produkowane na łączenie bez szybkozłączki.
Czytaj więcej >

Filtr cząstek stałych DPF

Filtr cząstek stałych (DPF) montowany jest tylko w samochodach posiadających silnik wysokoprężny, czyli diesla. Montowany na układzie wydechowym, wyłapuje gazy spalinowe, różnego rodzaju cząstki sadzy i popiołu, dzięki czemu zostaje wyeliminowany czarny dym, który jest znany z samochodów napędzanych olejem napędowym.
Czytaj więcej >

Filtr dla zwiększonych wymagań

Filtr przystosowany do zwiększonych wymagań, często wykorzystywany w trudnym terenie gdzie spotkać się można z dużą ilością kurzu, niską temperaturą, lub wtedy, gdy silnik narażony jest na duże obciążenia, m.in w wyścigach samochodowych. Często wykorzystywany do jazdy offroadowej lub szutrowych wyścigów samochodowych czy nawet zwykłej częstej jazdy samochodem po zakorkowanym mieście.
Czytaj więcej >

Filtr dokładnego oczyszczania

Filtr dokładnego oczyszczania znajduje się za pompą podającą paliwo i pracuje pod dużym ciśnieniem. Ma za zadanie zatrzymanie jak największej ilości nieczystości, aby nie dostały się do układu paliwowego. Najczęściej stosuje się go w nowych systemach paliwowych wymagających pod względem czystości paliwa, m.in. common rail.
Czytaj więcej >

Filtr do klimatyzacji tylnej części nadwozia

Filtr służący do oczyszczania powietrza, dostarczanego do tylnej części przestrzeni pasażerskiej w samochodzie. Zasada działania tego filtra jest identyczna jak filtra kabinowego służącego do oczyszczania powietrza z kurzu i zanieczyszczeń.
Czytaj więcej >

Filtr koalescenowy

Rodzaj filtra wykorzystywanego w pojazdach z pneumatycznym wspomaganiem. Służy do osuszania powietrza w całym układzie ciśnienia.
Czytaj więcej >

Filtr o podwyższonej trwałości

Typ filtra, który został skonstruowany w taki sposób, aby mógł wytrzymać większe obciążenia i przez dłuższy czas spełniał swoją rolę bez zakłóceń. Dzięki temu silnik samochodu nie jest narażony na drobne nieczystości, które mogą być przepuszczane przez zwykły filtr.
Czytaj więcej >

Filtr podgrzewany

Filtr paliwa z dodatkową grzałką, zapewniający w zimie łatwiejszy rozruch silnika napędzanego olejem napędowym. Dzięki podgrzewaczowi paliwo jest nagrzewane, przez co parafina w nim zawarta staje się rzadsza i ułatwia to odpalenie zimnego silnika.
Czytaj więcej >
1  Poprzednia  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  Następna  33