Cechy produktów

Cynk

Cynk w motoryzacji został zastosowany do pokrywania blach stalowych, wykorzystywanych głównie przy budowie karoserii pojazdu, ale także do elementów montażowych i nośnych. Blacha ocynkowana jest dużo bardziej odporna na korozję i mniejsze uszkodzenia.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący CO2/R 744

Czynnik chłodzący, którym jest dwutlenek węgla (CO2/R 744), jest jednym z najbardziej ekologicznych gazów wykorzystywanych w układach klimatyzacji. Jedyną jego wadą jest wysokie ciśnienie uzależnione od temperatury otoczenia, dlatego stosuje się specjalne zabezpieczenia.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 12

Czynnik R12, czyli dichlorodifluorometan, potocznie znany jest jako freon. Często wykorzystywany gaz w układach klimatyzacji samochodowej.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 1234yf

Gaz R1234yf to nowy zastępca gazu chłodzącego R134a. Spełnia on dyrektywę unijną – 2006/40/EU i posiada jeden z najniższych wskaźników GWP. Obecnie zaczął być stosowany w nowych modelach samochodów.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 124

Rodzaj gazu zwanego jako chlorotetrafluoroetan, wykorzystywanego obecnie w układach klimatyzacji jako nowsze zamienniki odczynnika R12.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 134

Czynnik chłodzący do układów klimatyzacji samochodowej o nazwie tetrafluoroetan, stosowany głównie w starszych typach samochodów z klimatyzacją.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 152a

Czynnik chłodzący R152a, znany pod chemiczną nazwą także jako difluoroetan. Stosuje się go do mieszanki chłodniczej lub jako gaz pędny.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 22

Gaz R22 jest potocznie znany jako freon-22, a jego chemiczna pełna nazwa brzmi chlorodifluorometan. Obecnie jest gazem wycofywanym ze względu na ochronę środowiska.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 401b / R 401c

Czynnik chłodzący R401 jest mieszaniną HCFC przeznaczoną głównie do niskich i średnich temperatur systemów chłodzenia, które pracują w temperaturze poniżej -15°C.
Czytaj więcej >

Czynnik chłodzący R 402a / R 403a

Czynnik chłodzący jest to mieszanina HCFC z niewielką domieszką węglowodoru. Czynnik ten przeznaczony jest do wymiany retrofitowej dla R502 w zastosowaniach chłodniczych o niskich i średnich temperaturach.
Czytaj więcej >
1  Poprzednia  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Następna  29