Sprężyny gazowe w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z największych internetowych sklepów motoryzacyjnych w Polsce. Posiadamy niezwykle bogatą i różnorodną ofertę części samochodowych wszelkiego rodzaju. Przykładem na to może być szeroka gama sprężyn gazowych pokrywy bagażnika i silnika do niemal wszystkich modeli samochodów.

Sprężyny gazowe pokrywy bagażnika i silnika to części, które odpowiadają za podnoszenie i podtrzymywanie klapy bagażnika lub maski. Jak więc łatwo można się domyślić, o ich wymianie zazwyczaj przypominamy sobie wtedy, gdy klapa zaczyna opadać w dół. Jeśli tego w porę nie zrobimy, ich los przypieczętuje upływający czas i warunki atmosferyczne – śnieg, mróz czy inne czynniki.

Niektórzy przypisują sprężynom gazowym mało istotną rolę – to zazwyczaj te osoby, które nie przekonały się o sile ich działania. Aby to sprawdzić, warto spróbować podnieść klapę bagażnika pozbawioną siłowników. Jest ona bardzo ciężka i na dłuższą metę takie użytkowanie byłoby bardzo niewygodne. Warto więc wymienić sprężyny gazowe, ze względu na to, iż po pierwsze – nie są to części drogie, a po drugie – dostęp do nich jest bardzo dobry i wymiany możemy dokonać samodzielnie.

Powiązane kategorie produktowe

W iParts.pl dostępne są sprężyny gazowe pokrywy bagażnika i silnika takich marek jak Lesjofors, Meyle, Febi Bilstein czy Delphi.

Wszystkie oferowane przez nas sprężyny gazowe pokrywy bagażnika są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli pragniesz dobrać do swojego auta odpowiednie sprężyny gazowe, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, bądź interesującego Cię producenta z tabeli poniżej Najpopularniejsi producenci.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Zamów najlepsze sprężyny gazowe w iParts.pl i ciesz się długą eksploatacją!