Dywaniki samochodowe

Znaleziono produktów: 2309
Sortuj:
Widok:   
z 77

31,00 z VAT
Kod: 203501 Producent części: REZAW-PLAST

69,00 z VAT
Kod: 102012 Producent części: REZAW-PLAST
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Następna  77

Dywaniki gumowe do samochodu

Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ogromny wpływ na emocje oraz samopoczucie podczas jazdy mają materiały, z których wykonane jest wnętrze samochodu. Coraz częściej zwracamy uwagę na detale takie, jak obszycia foteli, kolorowe wstawki na kierownicy czy też eleganckie akcenty na desce rozdzielczej, zapominając kompletnie o jakże ważnym elemencie wystroju każdego samochodu, jakim są dywaniki.

Samochodowe dywaniki gumowe

Obecnie najpopularniejsze i najczęściej spotykane na rynku dywaniki samochodowe to dywaniki gumowe. Samochodowe dywaniki gumowe mogą być używane przez cały rok. Jest to bardzo praktyczny i tani sposób na zabezpieczenie wnętrza samochodu przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Dywaniki gumowe są wytrzymałe i odporne na ścieranie. Bardzo łatwo utrzymać ich czystość zachowując przez to estetyczny wygląd wnętrza samochodu. Dostępne są komplety gumowy dywaników samochodowych zarówno miarowe pod konkretną markę auta, jak i uniwersalne pasujące do każdego wnętrza samochodu.

Dywaniki welurowe na lato

Coraz większą popularnością cieszą się również dywaniki welurowe, głównie ze względu na ładny, estetyczny wygląd. Są to jednak produkty, które powinny być użytkowane jedynie w okresie letnim, ponieważ źle reagują na wilgoć, która jest wszechobecna w okresie jesienno-zimowym. Samochodowe dywaniki welurowe to doskonałe rozwiązanie dla osób przykładających dużą wagę do detali w wyglądzie wnętrza samochodu.

Dywaniki gumowo-tekstylne

Kompromisem pomiędzy dywanikami gumowymi i welurowymi mogą być uniwersalne dywaniki gumowo-tekstylne. Jest to połączenie standardowych dywaników gumowych oraz atrakcyjnych wizualnie wstawek tekstylnych. Samochodowe dywaniki gumowo-tekstylne są przeważnie wykonane z mieszanki kauczuku oraz tworzywa PCV, co pozwala na zachowanie ich elastyczności w niskich temperaturach oraz dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto tego rodzaju produkty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, a możliwość docinania gumowych nadlewów pozwala na dopasowanie dywaników do większości modeli samochodów dostępnych na rynku.