Bagażniki samochodowe

Bagażniki i boxy dachowe

Bagażnik samochodowyPakowanie samochodu na wakacje lub weekendowy wyjazd zazwyczaj wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą dużej ilości przedmiotów. Możliwości przewozowe auta często są  ograniczone ale można to zmienić korzystając z różnego rodzaju bagażników dachowych. W iParts.pl macie możliwość zakupu wielu rodzajów bagażników samochodowych.

Bagażniki bazowe do każdego samochodu

W naszej ofercie dostępne są m.in. bagażniki bazowe dopasowane do konkretnych modeli samochodów, ze względu na różnego rodzaju gniazda mocujące. Tylko w iParts.pl znajdziecie także uniwersalne bagażniki bazowe, które pasują do większości popularnych modeli samochodów. W autach wyposażonych w relingi dachowe poprzeczne belki mocuje się bezpośrednio do nich, co znacznie ułatwia sprawę.

Boxy dachowe o ciekawym wzornictwie

Sklep internetowy iParts.pl oferuje także szeroką gamę boxów dachowych. Dla tych, którzy nie wiedzą, autoboxy to akcesoria samochodowe, które skutecznie zwiększają pojemność bagażową samochodu. Boxy produkowane są zgodnie z zasadami zaawansowanej aerodynamiki i nie stawiają większego oporu w trakcie jazdy. Dodatkowo wszystkie boxy w naszej ofercie posiadają dyfuzory po bokach, dzięki czemu zwiększa się opływ powietrza i zmniejsza się opór. Boxy dachowe projektowane są według nowoczesnego wzornictwa, co pozwoli zachować styl i charakter każdego modelu samochodu.

Bagażniki rowerowe i narciarskie na udany weekend

Szeroka gama produktów iParts.pl to także bagażniki do przewożenia rowerów, które można zamontować na dachu samochodu wykorzystując do tego bagażnik podstawowy, pokrywę bagażnika i hak, a w przypadku samochodów terenowych nawet umieszczone z tyłu kolo zapasowe. Fanów narciarstwa lub snowboardu z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie iParts.pl można znaleźć także bagażniki narciarskie, dzięki którym bezpiecznie przetransportujesz narty lub deskę snowboardową na stok.

W kategorii bagażniki samochodowe znaleźć można także akcesoria ułatwiające bezpieczny i wygodny załadunek oraz montaż różnych przedmiotów na bagażniku bazowym. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.