Zestawy spinek

Znaleziono produktów: 30
Sortuj:
Widok:   
z 1

57,00 z VAT
Kod: YT06651 Producent części: YATO

Spinki samochodowe

Spinki samochodowe mają za zadanie ułatwiać montaż tkanin tapicerskich we wnętrzu auta, a także instalację poszczególnych elementów karoserii. Klipsy samochodowe sprawiają, że wnętrze auta zyskuje wizualnie, prezentując się bardziej okazale. Spinki tego typu są idealne do naprawy tapicerki samochodowej i organizowania całego wnętrza pojazdu.

Spinki do tapicerki w samochodzie

Uniwersalne spinki samochodowe doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, poczynając od aut budżetowych z najniższej klasy, po absolutnie topowe samochody klasy Premium. Ułatwiają one pracę w zakładzie tapicerskim, jak i wymianę podsufitki w garażu domorosłego majsterkowicza. Zestaw spinek samochodowych pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając idealne wykończenie tapicerki w każdym aucie.

Spinki do tapicerki samochodowej są przeznaczone nie tylko do stosowania w branży motoryzacyjnej, ale również w pracach na wszelkiego rodzaju podłogach, meblach (szafki, drzwi), oknach oraz innych gładkich powierzchniach. Zapewniają czysty, bardziej zorganizowany sposób zabezpieczania elementów przed zadrapaniami, drobnymi wyciekami czy plamami. Używanie klipsów jest bardzo proste. Wystarczy włożyć cienkie końcówki pod główkę zapięcia i ścisnąć kombinerki. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nie chcemy używać narzędzi, które mogą uszkodzić powierzchnię. Spinki samochodowe są najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego. Niekiedy spotkać można również elementy metalowe.

Klipsy samochodowe

Klipsy to idealne narzędzie do naprawy tapicerki samochodowej i organizowania wnętrza samochodu, kampera, motocykla, quada i wielu innych pojazdów użytkowych. Nadają się do projektów tapicerki samochodowej, wykończenia wnętrz i na zewnątrz, ościeżnic drzwiowych, ramek do zdjęć, listew na tabliczki znamionowe, listew, listew ustalających paneli, mebli do domków dla lalek, itd.

Klipsy samochodowe można wykorzystać do mocowania paneli nadwozia samochodu. Świetnie nadają się również do naprawy, wymiany zużytych lub brakujących paneli karoserii i zwiększenia ich stabilności. Spinki można stosować na wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych panelach nadwozia samochodu, maskach, zderzakach lub uchwytach bagażnika. Można także z ich użyciem naprawiać i wymieniać uszkodzone lub zużyte klipsy.

Popularni producenci klipsów samochodowych

  • Neotools
  • Yato
  • Diederichs
  • JP Group

W iParts.pl znajdziesz zestaw spinek samochodowych w atrakcyjnej cenie. Wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu podaj wersję silnikową swojego auta. Nasz system znajdzie w kilka sekund to, czego szukasz.

Powiązane kategorie produktowe

Zapraszamy do iParts.pl po spinki samochodowe, których cena jest bardzo atrakcyjna. Gwarantujemy profesjonalną pomoc techniczną, szeroki wybór asortymentu oraz natychmiastową realizację zamówienia.