Przepływomierze w iParts.pl!

iParts.pl to sklep posiadający największą ofertę przepływomierzy w Polsce. Nasi klienci mogą wybierać spośród ogromnej ilości produktów do wszystkich marek i modeli aut.

Przepływomierz masowy powietrza sprawuje niezwykle ważną funkcję w każdym samochodzie. Dlaczego? Otóż, w trosce o perfekcyjne warunki spalania paliwa, auto musi kontrolować proporcję w jakiej wtryskiwane jest do cylindra paliwo i tlen. Zawartość tlenu w powietrzu nie jest jednak stała, a zmienia się w zależności od temperatury i ciśnienia gazu. Tutaj zaczyna się właśnie rola przepływomierza – informuje on komputer silnika samochodowego, ile tlenu dostało się do cylindra, dzięki czemu jednostka napędowa ma szansę dobrać odpowiednią ilość paliwa.

Przepływomierz jest niezwykle istotnym elementem osprzętu silnika. Jego usterka natychmiast wpływa na jakość pracy silnika. Warto zatem kontrolować jego stan, a przy wymianie zadbać o produkty najwyższej jakości.

iParts.pl posiada bogatą ofertę przepływomierzy, pośród której można znaleźć całą gamę produktów do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy przepływomierze najlepszych światowych producentów, między innymi takich jak Pierburg, Bosch, Delphi czy Era Benelux.

Wszystkie oferowane przez nas przepływomierze fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni przepływomierz do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie zwlekaj i nie narażaj swojego silnika na usterki - zamów w iParts.pl nowy przepływomierz do swojego samochodu z bezpłatną dostawą do domu!