Testery gaźnika

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

543,00 z VAT
Kod: NE00326 Producent części: ENERGY

Testery szczelności gaźnika oraz jego ciśnienia

Na sprawność pojazdu składa się prawidłowego funkcjonowanie wszystkich urządzeń i części, w które wyposażony jest samochód. Jednym z wielu elementów, o których sprawność należy dbać, jest gaźnik. Warto wyjaśnić, czym jest gaźnik samochodowy i dlaczego warto skorzystać z testera gaźnika. Dobre i tanie testery gaźników znajdziesz w naszej ofercie.

Gaźnik samochodowy i kontrola jego pracy

Kiedyś wszystkie samochody osobowe posiadały gaźniki. Dzisiaj urządzenia te bywają zastępowane przez nowe rozwiązania, takie jak wtryskiwacze. Jednak wciąż gaźnik samochodowy jest obecny w bardzo wielu pojazdach. Mowa o urządzeniu, którego zadaniem jest wytworzenie mieszanki paliwowo-powietrznej. To w gaźniku dochodzi do wymieszania jej składników. Co jeszcze ważniejsze, w gaźniku samochodowym mieszanka jest dozowana. To również gaźnik samochodowy przekazuje mieszankę do silnika. Jest to zatem bardzo ważny element układu zasilania. Tym samym tester gaźnika to niezbędne urządzenie w każdym warsztacie. Do czego wykorzystuje się testery gaźników? Co mierzą? Wyjaśniamy to w dalszej części tekstu.

Do czego służy tester gaźnika?

Najogólniej rzecz ujmując, tester gaźnika służy do kontroli sprawności tego urządzenia. Należy jednak mieć na uwadze, że testery gaźników sprawdzają różne parametry. Niezbędny jest na przykład tester ciśnienia gaźnika. Ponadto podczas przeglądu lub też diagnozy sprawności gaźnika, mechanik wykorzystuje tester szczelności gaźnika. Kluczowym narzędziem jest też tester gaźnika sprawdzający jego synchronizację. Rzecz w tym, iż jedną z kluczowych kwestii jest dozowanie przez gaźnik właściwej ilości mieszanki paliwowo-powietrznej. Wszelkie nieprawidłowości w tym obszarze mogą mieć fatalne skutki.

Sklep z tanimi testerami gaźników

Nasz sklep oferuje szeroki wybór testerów gaźnika. Znajdziesz u nas tester ciśnienia gaźnika, tester szczelności gaźnika, jak również tester synchronizacji gaźnika. Posiadamy produkty różnych marek, zarówno tych najbardziej znanych, jak i wielu mniej popularnych. Cena testera gaźnika w naszym sklepie zawsze jest relatywnie niska. Mimo to możemy zagwarantować, że wszystkie testery gaźnika z naszej oferty to urządzenia wysokiej klasy, niezawodne w każdej sytuacji. Od lat działamy w branży motoryzacyjnej, co umożliwia trafne dobieranie dostawców. Udana współpraca z producentami pozwala obniżać marże, a tym samym oferować niższe ceny. Dlatego właśnie znajdziesz u nas dobre, a jednocześnie tanie testery gaźników.