Testery ciśnienia paliwa

Znaleziono produktów: 43
Sortuj:
Widok:   
z 2

Zestaw do testowania systemów wtryskowych.

400,00 z VAT
Kod: 11264 Producent części: NEO TOOLS
1 | 2  Następna  

Testery do pomiaru ciśnienia paliwa w samochodzie

Tester ciśnienia paliwa sprawdza się doskonale w przypadku sprawdzania systemów wtryskowych w silnikach. Narzędzia mogą pracować w zakresie do 140 PSI. Sklep narzędziowy iParts oferuje urządzenia, za pomocą których można dokonać precyzyjnego pomiaru ciśnienia w pompach. Z pomocą tych narzędzi można między innymi dokonać pomiaru powrotu ciśnienia, jeśli chodzi o silnik typu diesel.

Próbnik ciśnienia paliwa - cechy charakterystyczne

Próbnik ciśnienia paliwa, w zależności od konkretnego modelu, sprawdzi się do silników benzynowych lub diesla. Istotny jest fakt, że adaptery są łatwe do podłączenia, gdyż posiadają one na wyposażeniu szybkozłączki. Tego typu narzędzia przeznaczone są do pomiaru ciśnienia paliwa zarówno w układach niskociśnieniowych, jak i w systemach wysokociśnieniowych. Zestawy zawierają miernik oraz dwa intuicyjne czujniki. Sprzęt znajduje się zwykle w wygodnej walizce, co ułatwia jego przechowywanie w garażu czy magazynie, a także zapewnia wygodny transport.

Gdzie można dokonać pomiaru ciśnienia paliwa?

Pomiar ciśnienia paliwa w samochodzie może być wykonany w przypadku niemal każdego auta. W większości modeli układów wtryskowych nie ma najmniejszego problemu z podłączeniem miernika. Tester układu paliwowego znajduje zastosowanie w większości typów samochodów, pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrany. W klasycznym zestawie znajdują się manometry z zakresami pomiarowymi, adaptery wyposażone w szybkie złączki, opaski zaciskowe, wąż gumowy, przewód elastyczny. Warto podkreślić, że testery współpracują zarówno z silnikami, które zasila benzyna, jak i z dieslami. Niemniej jednak w tym przypadku również konieczne jest dopasowanie modelu urządzenia. Ważną kwestią jest również to, że elastyczny przewód wyposażony jest w zawór odpowietrzający, który zapewnia precyzję działania.

Garść informacji o miernikach ciśnienia

Każdy warsztat samochodowy ma na magazynie testery ciśnienia paliwa. Za pomocą tego sprzętu można z łatwością dokonać pomiarów, które w wielu przypadkach są niezbędne do dokonania. Testery ciśnienia paliwa przystosowane są do większości modeli samochodów, zatem nie ma obaw co do znalezienia modelu odpowiedniego dla naszego pojazdu. Urządzenie wykonane jest z metalowych i stalowych części. Dzięki temu cechuje się ono długą żywotnością i wysokim komfortem użytkowania w warsztacie lub serwisie przez długie lata. Z pewnością nabycie testera ciśnienia paliwa jest dobrym pomysłem. Będzie to przydatny zakup na wiele lat.

Inne testery: