Testery bezpieczników

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Amperomierz ENERGY NE00354

119,00 z VAT
Kod: NE00354 Producent części: ENERGY

Zestaw 10 bezpieczników podwójnych z testerem

10,00 z VAT
Kod: 007936000900 Producent części: MAGNETI MARELLI

Amperomierz

148,00 z VAT
Kod: 1503096 Producent części: KS TOOLS

Amperomierz

153,00 z VAT
Kod: 1503095 Producent części: KS TOOLS

Amperomierz FAE 99590

160,00 z VAT
Kod: 99590 Producent części: FAE

Amperomierz FAE 99600

160,00 z VAT
Kod: 99600 Producent części: FAE

Testery bezpieczników samochodowych

iParts to sklep z bogatą ofertą, daleko wykraczającą poza jedynie części samochodowe. Znajdziesz u nas między innymi testery bezpieczników samochodowych. Jest to sprzęt, który z pewnością przyda się każdemu mechanikowi i nie tylko. Sprawdź, jakie testery bezpieczników posiadamy i dowiedz się, czym tak w ogóle są bezpieczniki samochodowe. Dlaczego ich pomiar jest tak ważny? Odpowiadamy!

Czym są bezpieczniki samochodowe?

Nie każdy zdaje sobie w ogóle sprawę z tego, że istnieje coś takiego, jak bezpieczniki samochodowe, a co dopiero, jak sprawdzić bezpieczniki w aucie. Natomiast w pojazdach mnóstwo jest urządzeń elektrycznych. Im nowszy pojazd, tym więcej elektryki i elektroniki. Każde takie urządzenie wymaga zabezpieczenia. Tester bezpieczników samochodowych służy sprawdzeniu, czy bezpieczniki działają tak, jak należy. To znaczy, czy zapobiegają powstawaniu przepięć, które mogłyby doprowadzić do awarii poszczególnych elementów. W najgorszym wypadku niesprawność bezpiecznika oznacza pożar elementów elektrycznych, a więc zagrożenie jest naprawdę poważne.

Profesjonalny tester bezpieczników

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz tester bezpieczników, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy profesjonalne testery bezpieczników, które umożliwiają trafny pomiar działania tych elementów wyposażenia instalacji elektrycznej w pojeździe. Jednak z fachowego testera bezpieczników z powodzeniem może korzystać również laik. Nawet, jeśli nie wie on, jak sprawdzić bezpieczniki w aucie, łatwo może się tego nauczyć. Każdy oferowany przez nas tester bezpieczników samochodowych to urządzenie intuicyjne, które nikomu nie powinno sprawiać problemów.

Tanie testery bezpieczników od iParts

W przypadku takich urządzeń, jak tester bezpieczników, najważniejsza jest jakość. W końcu pomiar musi być absolutnie pewny - nie ma miejsca na pomyłki. Czy oznacza to jednak, że cena nie może być niska? Nic z tych rzeczy. Nasz sklep oferuje tanie testery bezpieczników, które jednocześnie wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i pełną niezawodnością. Jak to możliwe? Otóż współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, do których mamy zaufanie. Jednocześnie dzięki długiej współpracy i renomie mamy możliwość negocjowania marż z dostawcami. Niskie marże przekładają się na możliwość zaoferowania naszym Klientom tanich testerów bezpieczników. Zasada ta zresztą dotyczy również wszystkich innych produktów z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z nią i wyboru tanich i niezawodnych produktów od iParts.

Inne testery: