Analizatory spalin

Znaleziono produktów: 1
Sortuj:
Widok:   
z 1

Analizator spalin, benzyna

1153,00 z VAT
Kod: LSRG4125 Producent części: LASER

Tester spalin do pomiaru poziomu emisji zanieczyszczeń

Mobilny analizator spalin pozwala na rzetelną diagnostykę samochodów zasilanych benzyną, gazem, bądź też olejem napędowym. Kontrolując toksyczność oparów samochodowych, warto korzystać z nowatorskich sprzętów diagnostycznych, których precyzja będzie bardzo wysoka. Za pomocą analizatora spalin można oznaczyć zawartość węglowodorów, tlenu, tlenku węgla oraz dwutlenku węgla. Urządzeń tego typu nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym warsztacie.

Dymomierz - cechy charakterystyczne

Warto zauważyć, że dymomierz stanowi szybką i skuteczną stację pomiaru zawartości spalin silników benzynowych. Przydaje się on także w silnikach, które zasilane są gazem. Tego typu narzędzia są również przydatne, jeśli chodzi o profesjonalny pomiar zadymienia silników diesla. Z pomocą profesjonalnego sprzętu można określić współczynnik nadmiaru powietrza. Tester spalin dokonuje pomiaru temperatury oleju oraz prędkości obrotowej silnika dzięki złączu OBD. Tym samym wykonanie diagnostyki jest proste i nie zabiera dużo czasu. Również odczytanie wyników nie wymaga żadnej szczególnie zaawansowanej wiedzy technicznej.

Zakres działania analizatora spalin

Warto zauważyć, że analizatory spalin pozwalają obliczyć wartości, które mogą być wyświetlane jako stężenie objętościowe lub masowe. Najczęściej temperatura pracy analizatora spalin waha się w zakresie od 5 do nawet 40 stopni Celsjusza. Tego typu narzędzia wyposażone są w indywidualnie opracowane czujniki NDIR, które umożliwiają dokonanie pomiaru stężenia gazów z bardzo wysoką precyzją. Czujniki elektrochemiczne pozwalają dokonać szybkiego pomiaru NO, NO2 i O2. Co bardzo istotne, test spalin samochodowych określa rzeczywisty poziom zanieczyszczeń. Tym samym jest to urządzenie, które dostarcza wiarygodnych informacji.

Precyzyjne narzędzia do testowania spalin samochodowych

Sklep narzędziowy oferuje wysokiej jakości urządzenia, które mogą być stosowane zarówno w użytku stacjonarnym, jak i mobilnym. Z pewnością porządny warsztat samochodowy powinien mieć na wyposażeniu sprzęt, dzięki któremu można będzie zbadać poziom emisji gazów oraz zanieczyszczeń. W asortymencie naszego sklepu narzędziowego można znaleźć narzędzia ręczne oraz stacjonarne. Wykonane są one z porządnych materiałów, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Narzędzia testujące spaliny pozwalają na kontrolę emisji gazów. Charakteryzują się one prostą obsługą i łatwością użytkowania. Wyróżnia je także dokładny pomiar. W zestawie z tego typu sprzętem można również nabyć czujnik oraz oprogramowanie.

Inne testery: