Testery diagnostyczne

Znaleziono produktów: 2
Sortuj:
Widok:   
z 1

56,00 z VAT
Kod: ICAR2 Producent części: VGATE
Wysyłka od ręki!

122,00 z VAT
Kod: YT72977 Producent części: YATO

Narzędzia diagnostyczne: testery, skanery, interfejsy

Tester diagnostyczny samochodów stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku każdego warsztatu samochodowego. Z jego pomocą można odczytać informację o błędach ze sterownika silnika. Za pomocą testera diagnostycznego samochodów można sprawdzić na przykład błędne działanie nastawnika kąta wyprzedzenia tłoczenia pompy wtryskowej i dokonać wielu innych bardzo specjalistycznych pomiarów. Przykładowo skaner diagnostyczny wskazuje usterki układu wtryskowego lub hamulcowego.

Interfejs diagnostyczny w profesjonalnym warsztacie samochodowym

Interfejs diagnostyczny jest specjalistycznym narzędziem, który wyświetla w czasie rzeczywistym pomiary z rozlokowanych po całym pojeździe czujników. Warto wiedzieć, że dzięki temu urządzeniu można najszybciej zweryfikować przyczynę nieprawidłowości w pracy silników benzynowych, ale też dieslowych. W autach z instalacjami gazowymi również możliwe jest wykorzystanie diagnostyki komputerowej. W tym przypadku doskonale sprawdzi się tester OBD. Profesjonalny diagnoskop renomowanej firmy stanowi gwarancję długotrwałego i bezproblemowego użytkowania sprzętu. Co ważne, z jego pomocą można dokonać precyzyjnej diagnozy usterki. Warsztat samochodowy powinien posiadać na wyposażeniu profesjonalne testery.

Diagnoskop do zastosowań profesjonalnych oraz amatorskich

Każdy kierowca, mechanik oraz pracownik warsztatu mogą odczytać błędy, które pojawiają się w pojeździe. Odbywa się to bezpośrednio po wpięciu interfejsu diagnostycznego do gniazda OBD. Warto zauważyć, że w takie gniazdka wyposażona jest już znaczna część samochodów, wyprodukowanych po 2001 roku. Tester OOBD może być stosowany zarówno w profesjonalnych warsztatach samochodowych, jak i w warsztatach amatorskich. Tego typu narzędzia wyróżniają się dużą precyzją wykonania. Co ważne, w naszej ofercie znaleźć można jakościowy sprzęt, w bardzo przystępnej cenie.

Tester OBD do lokalizacji usterek i błędów

Sklep narzędziowy iParts oferuje sprzęty, dzięki którym każdy kierowca może sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Jest to bardzo wygodne, że coraz więcej usterek można zweryfikować w domowym garażu, przy użyciu wysokiej jakości sprzętów. Skaner diagnostyczny OBD2 jest urządzeniem wielofunkcyjnym, wyposażonym w wiele przydatnych akcesoriów oraz elementów. Testery diagnostyczne samochodów dostępne w naszym sklepie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są one odporne na czynniki mechaniczne, złamania, wygięcia oraz inne potencjalne zagrożenia.