Testery szczelności

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

Testery szczelności do warsztatu

Szczelność decyduje o poprawnym działaniu wielu elementów wyposażenia pojazdu. Czy to pompa wodna, czy chłodnica - bez szczelności wszystkich części nie ma mowy o poprawnym działaniu tych urządzeń. Podobnie silnik wymaga absolutnej szczelności. Stąd popularnym urządzeniem jest tester szczelności. U nas znajdziesz tester szczelności głowicy, tester szczelności pompy wodnej, tester szczelności chłodnicy i wiele więcej.

Tester szczelności do warsztatu

Testery szczelności to urządzenia, które powinny być obecne w warsztatach samochodowych. Oczywiście można również kupić sobie tester szczelności do użytku prywatnego. Niemniej jednak skontrolowanie niektórych urządzeń wymaga posiadania fachowych umiejętności. Nie do każdego elementu dostęp jest prosty. Tym samym testy szczelności wykonuje się głównie w warsztatach.

W dobrym warsztacie nie może zabraknąć kilku podstawowych testerów szczelności. Przede wszystkim jest to tester szczelności głowicy, określany również jako tester szczelności uszczelki głowicy. Chodzi o to, aby zawsze w porę wykryć nieszczelność silnika. Nieszczelna głowica to obniżone osiągi jednostki napędowej, wyciekanie oleju, czyli przyspieszona eksploatacja silnika oraz możliwość zniszczenia innych podzespołów.

Bardzo ważny jest też tester szczelności chłodnicy. Przy jego użyciu można stosunkowo łatwo i szybko sprawdzić, czy poziom płynu chłodniczego jest odpowiedni. Jeśli płyn wycieka, nie ma mowy o w pełni efektywnym chłodzeniu jednostki napędowej. To także przekłada się na szybszą eksploatację silnika. Ostatnim z kluczowych testerów szczelności jest bez wątpienia tester szczelności pompy wodnej. Podobnie jak w przypadku wcześniej wymienionych podzespołów, również tutaj test powinien wykonywać fachowiec. Tylko profesjonalnie wykonany test daje gwarancję wiarygodności wyniku.

Tanie testery szczelności w sklepie iParts

Niewątpliwie jednym z czynników, na które podczas zakupów zwracają uwagę nasi klienci, jest cena podzespołu. Oferujemy tanie testery szczelności. Zdajemy sobie sprawę, że kompletując sprzęt do warsztatu, trzeba kupić wiele podzespołów. Przy wysokich cenach trzeba z czegoś zrezygnować, co oznacza niekompletne wyposażenie warsztatu. Dlatego właśnie nasz sklep obniża ceny. U nas znajdziesz tani, a jednocześnie w pełni sprawny i niezawodny tester szczelności. Zapewniamy, że współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami. Każdy produkt, który znajduje się w naszej ofercie, przeszedł testy jakości i bezpieczeństwa.