Najlepsze Pompy Wody w iParts.pl!

W iParts.pl znajdziecie Państwo bogatą ofertę pomp wody do wszystkich modeli samochodów. Oferujemy części tylko i wyłącznie najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację auta.

Pompa wody to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia w samochodzie. Jej głównym zadaniem jest pompowanie czynnika chłodzącego, który płynie przez silnik, chłodnicę i nagrzewnicę. Funkcją krążącego wokół cylindrów płynu chłodniczego jest odbieranie ciepła z jednostki napędowej. W dzisiejszych czasach zdarza się, że poszczególne samochody (niektóre SUV-y, auta z napędem hybrydowym czy VAN-y) posiadają więcej niż jedną pompę wody. Te „dodatkowe” pompy są z reguły napędzane silnikami elektrycznymi i sterowane poprzez komputer pokładowy.

Pompa wody to element eksploatacyjny, który podlega zużyciu. W sytuacji gdy pompa wodna dozna awarii, taki stan rzeczy może stać się przyczyną uszkodzenia pozostałych części silnika, wymagających nierzadko niezwykle kosztownych napraw. Z tego też powodu zalecamy kontrolowanie stanu pompy wody w samochodzie i regularną jej wymianę.

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę pomp wody do najróżniejszych marek samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy towary producentów takich jak m.in. Dolz, Hepu, Ruville czy Airtex.

Wszystkie pompy wodne, które znajdziecie Państwo na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiedniej pompy wody do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Opel → Astra F 1991.09 – 1998.09 → 1.4 75 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Już teraz zadbaj o to, aby silnik w Twoim samochodzie działał idealnie i zamów najlepszą pompę wody, dostępną tylko w iParts.pl!