TYLKO W PONIEDZIAŁEK -10%! ODBIERZ!
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
1 1 1 1
2 2 2 2
9 9 9 9
4 4 4 4
0 0 0 0

Pompa wody DOLZ D213

Pompa wody DOLZ  D213
Pompa wody DOLZ D213
Powiększ
DOLZ

Producent: DOLZ

Kod produktu: D213

Jednostka: szt.

Koła pasowe: Z kołem pasowym Koło pasowe jest jednym z najważniejszych elementów przekładni pasowej. Zazwyczaj napędza ważne elementy silnika takie jak wał korbowy, pompę wody czy pompę wspomagania. Występują trzy rodzaje kół pasowych: gładkie, z rowkiem pod pas klinowy oraz z rowkami w poprzek obwodu pod pasek zębaty.
dowiedz się więcej...

Ilość zębów: 19

EAN: 8430632042130

Stan: Fabrycznie nowy

91,00 Cena zawiera VAT
Ilość:
+
-
Dodaj do koszyka

Dostępność towaru: dostępny   

Do darmowej dostawy brakuje: 399 zł
Zwroty: Do 14 dni ? X
Oferujemy możliwość zwrotu i bezproblemowej wymiany zakupionych części w ciągu 14 dni od zakupu.
Więcej o zwrotach i wymianach
Szczegóły

Dodatkowe informacje o Pompa wody D213 DOLZ

Parametry
Koła pasowe:  Z kołem pasowym
Ilość zębów:  19
Widok karty produktu w PDF: Pompa wody (DOLZ D213)
Część znajduje się w kategorii: Pompa wody
Nr-y OEM

Numery części OEM

Producent Numer OEM
AIRTEX 1632
BUGATTI PA9101
DAEWOO 5094013802
DAEWOO 90351284
DAEWOO 94013802
DAEWOO 96351284
DAEWOO 96351971
DAEWOO 96352649
DAEWOO 96872700
DAEWOO 96990997
DELPHI WP2267
FIRST LINE FWP1744
GGT PA11115
GRAF PA695
METELLI PA695
QUINTON HA QCP3346
RUV 69001
SALER PA871
SASIC 9000925
SIL PA871
SKF VKPC69001
SKF VKPC90200
VALEO 506648
Montowane w autach
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Powiązane
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.
Baza wiedzy Opinie (11)

Opinie o Pompa wody D213 DOLZ

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

opinie puchar
2020-06-26
1/5
Jakość:
1/5
Precyzja:
1/5
Ocena działania
1/5
Ocena użytkownika
1/5
Ogólne wrażenia
1/5
wydajność 1000 km
opinie puchar
2018-03-06
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Pompę wody zakupiłem do Golfa mk2 1.6, ponieważ poprzednia po pół roku użytkowania zaczęła głośno pracować a silnik się przegrzewał. Pompę Dolz mogę śmiało polecić, dobry stosunek jakości do ceny, jak do tej pory zero problemów. Pracuje cicho a silnik ładnie trzyma temperaturę.
opinie puchar
2017-06-09
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Jeszcze mi się nic w niej nie popsuło. Pompuje poprawnie tak jak powinna. Według mnie cena jest adekwatne do produktu.
opinie puchar
2016-12-22
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Kupowałem już w tym sklepie kilka części do samochodu i wszystkie są bardzo dobre jakościowo.Zdecydowanie polecam ten produkt i ten sklep.
opinie puchar
2016-10-27
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Bardzo dobra jaść do ceny
opinie puchar
2015-09-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Ok.
opinie puchar
2015-01-10
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
do tak leciwego auta nie ma, co przepłacać, a pompa naprawdę wysokiej jakości.
opinie puchar
2013-05-23
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń do poziomu obsługi oraz jakości towaru oferowanego przez iParts.pl. Zdecydowana czołówka polskich sklepów motoryzacyjnych!!
opinie puchar
2013-04-17
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Musze bez bicia sie przyznac ze wczesni nie znalem firmy DOLZ ani IPART ale jestem bardzo zadowolony z zakupow tutaj
opinie puchar
2013-03-04
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
porządnie, starannie wykonana pompa wody. cena dosyć atrakcyjna, są co prawda tańsze modele, ale temu produktowi nic nie mogę zarzucić w kwestii jakości. polecam.
opinie puchar
2013-02-18
5/5
Jakość:
5/5
Precyzja:
5/5
Ocena działania
5/5
Ocena użytkownika
5/5
Ogólne wrażenia
5/5
Dokładnie takiej pompy szukałem. Na plus dostawa, jej czas i poziom obśługi - widać, że zależy Wam na klientach... ;)

Pompa wody D213

Pompa wody

Pompa wodna znana także jako pompa cieczy chłodzącej to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia w każdym samochodzie. Od prawidłowego działania pompy wody zależy poprawne działanie całego systemu.

Podstawowa rola pompy wody sprowadza się do wymuszenia obiegu płynu chłodniczego w układzie chłodzenia. Taki  proces sprawia, że ciepło, które zostało wytworzone przez metalowe elementy jednostki napędowej, zostaje przeniesione do chłodnicy.

Do awarii pompy dochodzi stosunkowo rzadko. Niestety każda usterka tego elementu prowadzi do natychmiastowego zatrzymania krążenia płynu chłodzącego, co skutkuje z kolei jego zagotowaniem się. Taka sytuacja może doprowadzić do trwałego uszkodzenia układu korbowego, a co za tym idzie silnika.

Typowe objawy uszkodzenia pompy wody to m.in. metaliczny hałas, który dochodzi do kabiny kierowcy spod maski samochodu, wysoka temperatura płynu chłodzącego, widoczna na wskaźniku, który znajduje się na desce rozdzielczej, a także ubytki płynu chłodniczego i jego plamy widoczne pod samochodem.

Powyższe problemy będące następstwem uszkodzenia pompy wody należy uznać za bardzo poważne. Dlatego zaleca się, by pompę wody wymieniać przy każdym serwisie układu rozrządu. Interwały, które najczęściej podają producenci samochodów to około 100 tysięcy kilometrów. Element ten nie jest drogi w zakupie, a więc warto przemyśleć jego wymianę nim dojdzie do poważniejszych w naprawie usterek.

Uszkodzenie pompy wody jest bardzo groźne, dlatego nie można bagatelizować tego elementu układu chłodzenia.

DOLZ

Industrias Dolz, S.A. jest światowym liderem w produkcji części samochodowych na rynek części zamiennych. Dolz znajduje się w gronie liderów w zakresie produkcji doskonałych jakościowo i trwałych pomp wody do układu chłodzenia. Aktualnie oferta producenta opiewa jednak także w inne części zamienne do aut.

Firma posiada fabryki w Hiszpanii, Argentynie oraz Chinach. Jest jednym z niewielu producentów, którzy wykonują wszystkie etapy produkcji w pełni w swoich fabrykach, włącznie z obróbką części samochodowych, montażem i procesem kontroli. Pozwala to marce Dolz uzyskać najwyższą jakość oferowanych auto części.

Cechy Cześci

Koło pasowe - Koło pasowe jest jednym z najważniejszych elementów przekładni pasowej. Zazwyczaj napędza ważne elementy silnika takie jak wał korbowy, pompę wody czy pompę wspomagania. Występują trzy rodzaje kół pasowych: gładkie, z rowkiem pod pas klinowy oraz z rowkami w poprzek obwodu pod pasek zębaty.

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X