Termostaty w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę termostatów do praktycznie wszystkich modeli aut. Układ chłodzenia jest bardzo istotnym elementem każdego samochodu, dlatego wszystkie termostaty dostępne na iParts.pl pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne.

Termostat to jedna z najważniejszych części w samochodowym układzie chłodzenia, będący odpowiedzialnym za sterowanie temperaturą w ramach tego układu. W każdym z nich możemy wyróżnić bowiem tzw. mały i duży obieg, a to, do którego z nich trafi czynnik chłodzący zależy właśnie od termostatu. Jeśli bowiem temperatura cieczy chłodzącej znajduje się poniżej 80 stopni Celsjusza, zamknięty termostat umożliwia skierowanie jej do pompy. Gdy natomiast temperatura wynosi powyżej 90 stopni, termostat otwiera się, a czynnik chłodzący trafia do chłodnicy. Każda usterka termostatu jest bardzo uciążliwa dla użytkownika. Uszkodzony w pozycji zamkniętej momentalnie uniemożliwia kontynuowanie jazdy, z kolei gdy jest permanentnie otwarty, w ogromnym stopniu pogarsza komfort jazdy. Warto więc na bieżąco kontrolować jego stan, i w razie potrzeby - wymienić. Poprawnie funkcjonujący termostat przedłuża bowiem trwałość silnika i umożliwia zmniejszyć zużycie paliwa.

Specjalnie dla naszych Klientów zadbaliśmy o pełną gamę termostatów do każdej marki  samochodu. W iParts.pl znajdziesz tylko produkty gwarantujące najwyższą jakość, firm takich jak m.in. Wahler, Gates, Calorstat czy Febi Bilstein.

Wszystkie oferowane przez nas termostaty są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednie termostaty do swojego samochodu, wybierz markę auta z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Nie czekaj i już dziś zamów w iParts.pl nowy termostat do Twojego auta z Bezpłatną Dostawą!