Rękawice robocze

Znaleziono produktów: 120
Sortuj:
Widok:   
z 4

6,00 z VAT
Kod: 96006 Producent części: AMTRA
Wysyłka od ręki!

6,00 z VAT
Kod: 96004 Producent części: VIRAGE

7,00 z VAT
Kod: OK090009 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

7,00 z VAT
Kod: YT7470 Producent części: YATO

7,00 z VAT
Kod: 96001 Producent części: VIRAGE

35,00 z VAT
Kod: YT74660 Producent części: YATO

38,00 z VAT
Kod: YT74664 Producent części: YATO

51,00 z VAT
Kod: RI10069 Producent części: REXXER
1 | 2 | 3 | 4  Następna  

Rękawice ochronne BHP skórzane, nylonowe, olejoodporne

Nie ma wątpliwości, że rękawice robocze należą do podstawowych elementów odzieży BHP. Oferujemy różnorodne rękawice robocze, przeznaczone do odmiennych zadań, dla rozmaitych zawodów. Sprawdź, jakie rękawice ochronne znajdziesz w iParts i dlaczego korzystanie z rękawic roboczych w czasie pracy jest tak ważne.

Rękawice robocze, czyli bezpieczeństwo w czasie pracy

Nie jest trudno się domyślić, że rękawice ochronne służą do zabezpieczania dłoni w czasie pracy. Jednak przed czym konkretnie chronią rękawice robocze? Oczywiście to zależy od zadań wypełnianych przez danego pracownika. Podstawową funkcją rękawic roboczych, w niemal każdym zawodzie, jest ochrona przed skaleczeniem. W przemyśle, budownictwie, czy warsztacie praca polega na operowaniu narzędziami, urządzeniami i wielkogabarytowymi maszynami, co rodzi niebezpieczeństwo uszkodzenia dłoni.

Rękawice ochronne w naszej ofercie

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że u nas dostępne są bardzo różnorodne rękawice robocze, dostosowane do konkretnych zadań. Przykładowo, znajdziesz u nas rękawice robocze olejoodporne. Jest to niezbędne wyposażenie każdego mechanika, który zajmuje się wymianą oleju, a także naprawianiem podzespołów pokrytych smarem. Olej, choć zbawienny dla pracy silnika czy sprzęgła, jest niebezpieczny dla skóry, którą może poważnie podrażnić.

Ponadto rękawica robocza często ma za zadanie zabezpieczyć skórę przed poparzeniem. Posiadamy w ofercie modele odporne na działanie bardzo wysokich temperatur. Tego typu rękawice robocze są niezastąpione na przykład w pracy spawacza, choć oczywiście nie jest to ich jedyne przeznaczenie.

Znajdziesz u nas także rękawice robocze nylonowe. Wykorzystuje się je jako rękawice ochronne, ale nie tylko. Ważną zaletą tych rękawic roboczych jest brak pozostawiania jakichkolwiek kłaczków. Dzięki temu można stosować je wszędzie tam, gdzie ważny jest absolutny brak zanieczyszczeń.

Ofertę uzupełniają między innymi rękawice robocze skórzane, również niezastąpione w licznych zawodach. W przypadku najbardziej wymagających, a przede wszystkim niebezpiecznych prac, niezastąpione będą natomiast rękawice robocze mocne, czyli posiadające specjalne wzmocnienia zapobiegające przebiciu czy uszkodzeniu w jakikolwiek inny sposób.

Nasz sklep BHP posiada bogatą ofertę. Posiadamy rozmaite rękawice robocze oraz każdą inną niezbędną odzież BHP. Sprawdź nasze ubrania BHP i przekonaj się, że jakość i cena to największe atuty naszych produktów. Masz problem przy wyborze wyposażenia BHP? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Inne artykuły BHP: