Osłony twarzy

Znaleziono produktów: 46
Sortuj:
Widok:   
z 2

Półmaska filtrująca ffp1

6,00 z VAT
Kod: YT74862 Producent części: YATO

Półmaska filtrująca ffp2

7,00 z VAT
Kod: YT74949 Producent części: YATO

Półmaski filtrujące ffp2 pz 3 sztuki

17,00 z VAT
Kod: YT7492 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Okulary ochronne

22,00 z VAT
Kod: 3100110 Producent części: KS TOOLS

Osłona przeciwodpryskowa gr. 1 mm

93,00 z VAT
Kod: RL01121 Producent części: REXXER

Osłona przeciwodpryskowa twarzy, gr.1mm

107,00 z VAT
Kod: RL01120 Producent części: REXXER

Okulary ochronne

13,00 z VAT
Kod: 3100120 Producent części: KS TOOLS

Okulary ochronne

25,00 z VAT
Kod: 3100160 Producent części: KS TOOLS
1 | 2  Następna  

Maski i półmaski filtrujące BHP - FFP1, FFP2, FFP3

Oferujemy różnorodne osłony twarzy, czyli w praktyce maski i półmaski filtrujące, znajdujące zastosowanie w wielu branżach i zawodach. Nasz sklep BHP dysponuje osłonami twarzy od najlepszych producentów, którzy są gwarancją skutecznej filtracji, niezawodności i dużej wytrzymałości akcesoriów. Zapoznaj się z naszą ofertą, poznaj najlepsze maski filtrujące i znajdź model dostosowany do Twoich potrzeb.

Czym są osłony twarzy?

W okresie pandemii półmaski FFP stały się bardzo popularne. Jednak w wielu branżach od dawna stosuje się je powszechnie. Mowa tutaj o osłonach twarzy, które chronią przed rozmaitymi zanieczyszczeniami, unoszącymi się w powietrzu. Modele o wysokiej klasie filtracji, czyli maska FFP2 czy też maska FFP3, zatrzymują drobnoustroje chorobotwórcze, w tym także wirusy. Tym samym skutecznie chronią przed zakażeniem. Tego typu osłona twarzy doskonale sprawdzi się w branży medycznej, na przykład na oddziale zakaźnym. Bywa stosowana jako uzupełnienie kombinezonu ochronnego medyków zajmujących się osobami cierpiącymi na choroby zakaźne.

Jednak maski i półmaski filtrujące to również nieodzowne elementy stroju pracowników wielu zakładów przemysłowych. Wszędzie tam, gdzie powstają pyły czy dymy, a także unoszą się wióry, osłony twarzy są absolutnie niezbędne. Półmaska przeciwpyłowa czy też maska FFP3 to osłony, które w takich przypadkach są niezbędne. Który typ maski lub półmaski wybrać? O tym powinna decydować specyfika pracy, a przede wszystkim zagrożeń. Chodzi tutaj przede wszystkim o wielkość cząsteczek zagrażających zdrowiu pracownika.

Maska FFP1 zatrzymuje około 80% cząsteczek, podczas gdy w przypadku maski FFP3 jest to już ponad 99%. Im wyższy numer maski FFP, tym mniejsza przepuszczalność. Często model FFP1 jest zupełnie wystarczający, natomiast w innych przypadkach warto sięgnąć po skuteczniejszą maskę. U nas znajdziesz maski o różnym poziomie przepuszczalności.

Maski filtrujące w sklepie BHP iParts

Jesteśmy kojarzeni głównie z wysokiej jakości częściami samochodowymi. Jednak iParts to również sklep BHP. Znajdziesz u nas sprawdzoną, wysokiej jakości odzież BHP. Jednak ubrania BHP to nie wszystko. Oferujemy też osłony twarzy od najlepszych producentów. Wyróżniają nas wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena. Ponadto chlubimy się bogatą i różnorodną ofertą. Znajdziesz w niej maski z zaworkiem i bez, półmaskę FFP1, ale też maskę FFP3 oraz przeciwpyłowe osłony twarzy czy przyłbice. Kupisz u nas model zakrywający twarz, jednak dostępna jest również maska przezroczysta na twarz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Inne artykuły BHP: