Nauszniki ochronne

Znaleziono produktów: 23
Sortuj:
Widok:   
z 1

Nauszniki przeciwhałasowe 26db

22,00 z VAT
Kod: YT7463 Producent części: YATO

Nauszniki przeciwhałasowe, 24db

24,00 z VAT
Kod: OK090040 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Nauszniki przeciwhałasowe 27db

24,00 z VAT
Kod: YT74621 Producent części: YATO
Wysyłka od ręki!

Nauszniki przeciwhałasowe 26db

35,00 z VAT
Kod: YT7462 Producent części: YATO

Nauszniki przeciwhałasowe 32 db

44,00 z VAT
Kod: YT74633 Producent części: YATO

Nauszniki przeciwhałasowe, 29db

47,00 z VAT
Kod: OK090041 Producent części: ROOKS
Wysyłka od ręki!

Nauszniki ochronne przed hałasem

29,00 z VAT
Kod: 3100130 Producent części: KS TOOLS

Nauszniki ochronne przed hałasem

31,00 z VAT
Kod: 3100131 Producent części: KS TOOLS

Nauszniki

39,00 z VAT
Kod: RL09010 Producent części: REXXER

Nauszniki ochronne przed hałasem

207,00 z VAT
Kod: 3100135 Producent części: KS TOOLS

Nauszniki robocze BHP przeciwhałasowe

Do każdej działalności, którą prowadzimy, podchodzimy kompleksowo. Również jako sklep BHP posiadamy kompletną ofertę. Stanowi ją nie tylko odzież BHP. Poza ubraniami oferujemy również rozmaite akcesoria, a wśród nich nauszniki ochronne. Jednak to wciąż nie wszystko. Dbając o wygodę klientów i możliwość wyboru, poza nausznikami ochronnymi, do asortymentu wprowadziliśmy też stopery i rozmaite zatyczki do uszu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego produktu. W razie wątpliwości, służymy poradą.

Nauszniki ochronne przydatne w wielu branżach

Wszędzie tam, gdzie poziom hałasu może zagrażać zdrowiu pracowników, stosuje się nauszniki ochronne. To podstawowe wyposażenie pracownika budowy. Na placach budowy poziom hałasu może wzrastać wysoko ponad dopuszczalne normy. Ponadto, nauszniki przeciwhałasowe to nieodłączne wyposażenie wielu pracowników fabryk przemysłowych. W ich przypadku ochrona słuchu jest niezbędna głównie ze względu na głośną pracę ciężkich maszyn przemysłowych.

Jednak nie tylko w przemyśle i budownictwie nauszniki ochronne są niezastąpione. Otóż ochrona słuchu jest koniecznością również choćby na lotnisku, a także wśród pracowników kierujących ruchem lub wykonujących dowolne inne czynności na drodze. Stała ekspozycja na hałas generowany przez samoloty lub samochody może z czasem doprowadzić do uszkodzenia słuchu. Stąd też nauszniki wygłuszające to standardowy atrybut pracownika płyty lotniskowej, służb sprzątających jezdnię czy policjantów kierujących ruchem na głównych ulicach. Co więcej, nausznikami ochronnymi dysponują liczni pracownicy służb pielęgnujących roślinność i przestrzeń miejską. Przycinanie trawy lub krzewów, wymiana instalacji i wiele innych prac wykonywanych w ramach ochrony roślinności i przestrzeni miejskiej wymaga ochrony słuchu.

Nauszniki ochronne i nie tylko

Poza nausznikami ochronnymi oferujemy również rozmaite wkładki do uszu. Zatyczki do uszu czy też klasyczne stopery w wielu przypadkach mogą zastąpić nauszniki. Zastanawiasz się, co wybrać: nauszniki robocze czy wkładki do uszu? W zasadzie jedynym istotnym kryterium powinny być tutaj indywidualne preferencje. Niektórzy nie lubią, gdy ciało obce znajduje się w ich uchu, więc wybierają nauszniki ochronne. Inni natomiast preferują niewielkie stopery zamiast nauszników, które muszą zakładać na głowę. Nasz sklep BHP, posiadający w ofercie również między innymi ubrania BHP, oferuje zarówno nauszniki ochronne, jak i liczne, różnorodne wkładki do uszu.

Inne artykuły BHP: