Kaski ochronne

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

Kask ochronny żółty atestowany

58,00 z VAT
Kod: RL05001 Producent części: REXXER

Kask ochronny biały atestowany

58,00 z VAT
Kod: RL05002 Producent części: REXXER

Kask ochronny niebieski

58,00 z VAT
Kod: RL05003 Producent części: REXXER

Kask ochronny czerwony

58,00 z VAT
Kod: RL05004 Producent części: REXXER

Kaski robocze BHP budowlane

Odpowiednio dobrana odzież BHP jest niezbędna, aby pracownicy przemysłu czy budownictwa mogli bezpiecznie wykonywać czynności zawodowe. Nie obejdzie się również bez kasków ochronnych, stanowiących jedne z najważniejszych elementów zabezpieczających. Sprawdź nasze kaski robocze i przekonaj się, że to jedna z najlepszych propozycji na rynku.

Kaski ochronne jako kluczowe części zabezpieczenia

Nie ma wątpliwości, że głowę należy chronić szczególnie, ze względu na wyjątkowo duże zagrożenie wynikające z jej uszkodzenia. Dlatego też pracownicy narażeni na uderzenie w głowę, na przykład spadającym z wysokości materiałem budowlanym, powinni bezwzględnie korzystać z kasków ochronnych. Wytrzymały, odporny na obciążenia i uderzenia materiał sprawia, że kaski robocze zapobiegają uszkodzeniom głowy.

Oferujemy jakościowe kaski budowlane, jednak to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Znajdziesz u nas również kask ochronny z przyłbicą, niezbędny każdemu specjaliście, wykonującemu takie czynności, jak spawanie czy obróbka materiałów. Wysokie temperatury i odpryski, to główne zagrożenia dla fachowców tego typu. Alternatywą dla modelu z przyłbicą jest kask ochronny z okularami.

Lekki kask ochronny o dużej wytrzymałości

Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko bezpieczne, ale również komfortowe. Oferowane przez nas ubrania BHP są wykonane z materiałów nie tylko trwałych i funkcjonalnych, ale również wygodnych. Podobnie jest z kaskami ochronnymi. Dostępne w naszym sklepi kaski ochronne to trwałe i wytrzymałe konstrukcje, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kaski ochronne dopuszczone do sprzedaży w iParts to modele posiadające certyfikaty jakości. Jednocześnie znajdziesz u nas lekki kask ochronny, który pomimo doskonałej funkcjonalności nie stanowi istotnego obciążenia, przez co jest gwarancją najwyższego poziomu komfortu.

Znajdź odpowiednie kaski robocze

Z naszej strony zapewniamy, że znajdziesz u nas jedynie jakościowe, sprawdzone kaski ochronne. Zdajemy sobie jednak sprawę, że potrzeby są bardzo zróżnicowane. Dlatego też nasz sklep BHP posiada rozbudowaną kategorię produktową, w której dostępne są różnorodne kaski robocze. Duży wybór produktów może sprawiać problemy z wyborem odpowiedniego modelu. W takiej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem. Korzystając z fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, specjalista doradzi Ci, jaki kask ochronny wybrać. Już teraz sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że nasze kaski ochronne to najlepszy możliwy wybór – nie tylko ze względu na wysoką jakość produktów, ale także na fakt, że cena każdego z modeli jest niezwykle konkurencyjna.

Inne artykuły BHP: