Kombinezony robocze

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

163,00 z VAT
Kod: 81250L Producent części: NEO TOOLS

165,00 z VAT
Kod: 81250LD Producent części: NEO TOOLS

165,00 z VAT
Kod: 81250XL Producent części: NEO TOOLS

165,00 z VAT
Kod: 81250M Producent części: NEO TOOLS

165,00 z VAT
Kod: 81250S Producent części: NEO TOOLS

169,00 z VAT
Kod: 81250XXL Producent części: NEO TOOLS

Kombinezony robocze do warsztatu jednoczęściowe i dwuczęściowe BHP

Nie ma mowy o bezpiecznej pracy bez odpowiedniego stroju. Odzież BHP to warunek konieczny unikania wypadków, ale też komfortu pracy. Niemniej niezbędne są właściwie dobrane ubrania BHP. W tej kategorii prezentujemy kombinezony robocze. Znajdziesz u nas rozmaitą odzież BHP tego typu, przeznaczoną dla różnych zawodów. Sprawdź ofertę i wybierz odpowiedni kombinezon roboczy.

Kombinezony robocze i ich funkcje

Być może zastanawiasz się, jakie konkretnie funkcje pełnią kombinezony robocze. Otóż przede wszystkim są to kombinezony ochronne. Przed czym mają one chronić? To zależy od konkretnego kombinezonu i jego zastosowania. Przykładowo, kombinezon warsztatowy ma za zadanie chronić przede wszystkim przed zabrudzeniem smarem, olejem czy paliwem. Natomiast w niektórych fabrykach wymagania są o wiele większe, podobnie jak na niejednej budowie. Niezbędny może być kombinezon antystatyczny, odporny na działanie większości substancji chemicznych. Co więcej, chroni on przed cząsteczkami radioaktywnymi oraz drobnoustrojami chorobotwórczymi. Tym samym tego typu kombinezon roboczy sprawdzi się też między innymi w laboratorium chemicznym, a także w ośrodku medycznym, zajmującym się chorobami zakaźnymi.

Kombinezony robocze jednoczęściowe i dwuczęściowe

Nasza oferta jest bogata i różnorodna. Znajdziesz u nas liczne kombinezony robocze jednoczęściowe. W niektórych przypadkach konieczne jest stosowanie tego typu kombinezonów, ponieważ wyróżnia je maksymalna szczelność. Jednak tam, gdzie zagrożenie jest nieco mniejsze, wystarczający może się okazać kombinezon roboczy dwuczęściowy.

W asortymencie posiadamy też między innymi kombinezon roboczy na szelkach, który przez wielu użytkownik uznawany jest za zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie. Ponadto trzeba pamiętać, że pracownicy, którym potrzebny jest kombinezon roboczy, często pracują w otwartym terenie lub w wychłodzonych pomieszczeniach. W takich przypadkach nieoceniony okazuje się kombinezon roboczy ocieplany, który oczywiście również możesz znaleźć w naszej ofercie.

Jakościowe kombinezony ochronne

Nasza odzież BHP spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i jakości. Oferowane przez nas ubrania BHP to produkty uznanych marek. Staramy się bowiem, aby nasz sklep BHP budził zaufanie klientów. Jednocześnie chcemy, aby kombinezony robocze i inne produkty z kategorii odzieży BHP mogły zapewniać bezpieczeństwo każdemu bez wyjątku, dlatego cena jest obniżana tak nisko, jak to tylko możliwe.

Inne artykuły BHP: