Pompy hamulcowe w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, w ofercie którego znajduje się największa oferta na pompy hamulcowe na rynku. Do wyboru klienta jest mnóstwo produktów do wszystkich marek i modeli aut.

Pompa hamulcowa jest niezwykle istotnym elementem układu hamulcowego każdego samochodu. Odpowiada ona za pompowanie płynu hamulcowego przez przewody do hamulców, gdzie tłok umieszczony w zacisku zostaje wypchnięty czego skutkiem jest dociśnięcie klocków hamulcowych do tarczy. Najczęściej pompa hamulcowa sterowana jest dźwignią złączoną z pedałem hamulca. Proces ten czasami ułatwia urządzenie wspomagające siłę hamowania, czyli serwo hamulcowe. Ze względu na prostotę konstrukcji, w motoryzacji najłatwiej spotkać pompy tłokowe. Pompa hamulcowa musi być sprawna, bowiem jej usterka grozi dysfunkcją hamulców, a więc poważnym niebezpieczeństwem.

W iParts.pl znajdziesz pełną ofertę pomp hamulcowych do wszystkich marek samochodów. Posiadamy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, gwarantujących 100% niezawodność i bezpieczeństwo, producentów takich jak m.in. Cifam, ATE, Metelli czy TRW.

Wszystkie pompy hamulcowe, które możesz zakupić na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem pompy hamulcowej do Twojego auta? Jeśli tak, wybierz markę auta z powyższej listy, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Zadbaj o układ hamulcowy w swoim aucie i już dziś zamów w iParts.pl nową pompę hamulcową w najniższej cenie na rynku!