Pompy hamulcowe w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, w ofercie którego znajduje się największa oferta na pompy hamulcowe na rynku. Do wyboru klienta jest mnóstwo produktów do wszystkich marek i modeli aut.

Pompa hamulcowaPompa hamulcowa jest niezwykle istotnym elementem układu hamulcowego każdego samochodu. Odpowiada ona za pompowanie płynu hamulcowego przez przewody do hamulców, gdzie tłok umieszczony w zacisku zostaje wypchnięty czego skutkiem jest dociśnięcie klocków hamulcowych do tarczy. Najczęściej pompa hamulcowa sterowana jest dźwignią złączoną z pedałem hamulca. Proces ten czasami ułatwia urządzenie wspomagające siłę hamowania, czyli serwo hamulcowe. Ze względu na prostotę konstrukcji, w motoryzacji najłatwiej spotkać pompy tłokowe. Pompa hamulcowa musi być sprawna, bowiem jej usterka grozi dysfunkcją hamulców, a więc poważnym niebezpieczeństwem.

W iParts.pl znajdziesz pełną ofertę pomp hamulcowych do wszystkich marek samochodów. Posiadamy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, gwarantujących 100% niezawodność i bezpieczeństwo, producentów takich jak m.in. Cifam, ATE, Metelli czy TRW.

Wszystkie pompy hamulcowe, które możesz zakupić na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem pompy hamulcowej do Twojego auta? Jeśli tak, wybierz markę auta z powyższej listy, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Zadbaj o układ hamulcowy w swoim aucie i już dziś zamów w iParts.pl nową pompę hamulcową w najniższej cenie na rynku!

Najpopularniejsi producenci

Pompa hamulcowa TRW
Pompa hamulcowa BOSCH
Pompa hamulcowa A.B.S.
Pompa hamulcowa GIRLING
Pompa hamulcowa KAWE
Pompa hamulcowa LPR
Pompa hamulcowa BREMBO
Pompa hamulcowa PROTECHNIC
Pompa hamulcowa DELPHI