Środki do czyszczenia hamulców i sprzęgieł

Znaleziono produktów: 25
Sortuj:
Widok:   
z 1

14,00 z VAT
Kod: W104 Producent części: K2
Wysyłka od ręki!

17,00 z VAT
Kod: PFC105 Producent części: TRW
Wysyłka od ręki!

17,00 z VAT
Kod: 80002 Producent części: BIZOL
Wysyłka od ręki!

16,00 z VAT
Kod: 402029 Producent części: VALEO

Czyszczenie hamulców i sprzęgła samochodowego

Preparaty do czyszczenia hamulców i sprzęgieł dostępne w ofercie iParts, idealnie zadbają o sprawność poszczególnych układów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo podczas jazdy. Nie zapominajmy, że kład hamulcowy stanowi jeden z najważniejszych podzespołów samochodu, a układ przeniesienia napędu umożliwia jazdę.

Regularne przeglądy oraz odpowiednia profilaktyka, przyczynią się do uniknięcia wielu, nierzadko powstałych na skutek zaniedbania kierowcy, awarii. Wśród środków do czyszczenia hamulców i sprzęgieł dostępne są preparaty do czyszczenia m. in. wszystkich części układu hamulcowego i sprzęgieł. Produkty do czyszczenia pochodzą od znanych i cenionych w branży firm, np. K2, Bendix, Valeo, Liqui Moly, Holts, Sonax, TRW, Textar, Valvoline i Bosch.

Jak działają wspomniane preparaty?

Środki do czyszczenia hamulców i sprzęgieł bardzo często określa się mianem zmywaczy/odtłuszczaczy do ww. auto części. Dlaczego? Preparaty doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia i odtłuszczają hamulce oraz sprzęgła. Innowacyjny skład sprawia, że preparat do czyszczenia całkowicie odparowuje, dlatego idealnie nadaje się do czyszczenia m.in. hamulców, tulejek, cylindrów, sprzęgieł, gaźników, pomp olejowych i benzynowych.

Jak użyć preparatu? To banalnie proste. Na wybrany element samochodu, który przeznaczony został do czyszczenia, należy natryskiwać środek do czyszczenia a następnie odczekać; ew. w razie potrzeby wytrzeć kawałkiem czystej szmatki.
Uwaga: Przy mocnych zabrudzeniach czynność trzeba będzie powtórzyć, by uzyskać oczekiwane efekty.