Korektory siły hamowania w iParts.pl!

iParts.pl to sklep oferujący ogromną ilość różnych części i akcesoriów do samochodów osobowych. Wśród nich znaleźć można komponenty układu hamulcowego, jak np. korektory siły hamowania.

Korektor siły hamowaniaKorektor siły hamowania to urządzenie, które stosowane jest w samochodach bez układu układu ABS. Jego główną funkcją jest zagwarantowanie odpowiedniej proporcji obciążenia pomiędzy przednią i tylną osią samochodu w trakcie hamowania.

Korektor siły hamowania znacznie poprawia skuteczność hamowania i bezpieczeństwo kierującego. W przypadku niektórych aut jest on potrzebny z racji tego, że zawsze w trakcie hamowania o wiele większa siła kierowana jest na przednią oś. Przyczyną jest chociażby większa masa przedniej części pojazdu – to tam bowiem zlokalizowany jest silnik.

Innymi słowy, przednie koła bezwzględnie muszą być hamowane z większą siłą. Jeśli korektora siły hamowania by zabrakło, a siła hamowania byłaby taka sama dla obu osi, dochodziłoby do niebezpiecznych zjawisk, takich jak m.in. blokowanie tylnych kół, nieoczekiwane poślizgi itp.

iParts.pl posiada korektory siły hamowania najlepszych światowych producentów, takich jak Bosch, TRW czy ATE.

Wszystkie korektory siły hamowania, które znajdziecie Państwo na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcą Państwo wybrać korektor siły hamowania do swojego samochodu, należy wybrać markę pojazdu z powyższej listy, następnie model, rocznik a na końcu - wersję silnikową.

Gdyby wystąpiły problemy z doborem właściwego korektora lub też chcielibyście Państwo zasięgnąć porady eksperta – zapraszamy do kontaktu:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia mogą być realizowane telefonicznie, poprzez pocztę e-mail lub online całą dobę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą korektorów siły hamowania i życzymy udanych zakupów!

Najpopularniejsi producenci

Korektory siły hamowania BOSCH
Korektory siły hamowania TRW
Korektory siły hamowania A.B.S.
Korektory siły hamowania GIRLING
Korektory siły hamowania ATE
Korektory siły hamowania KAWE
Korektory siły hamowania LPR