Przymiary liniowe

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

3,00 z VAT
Kod: YT70720 Producent części: YATO

6,00 z VAT
Kod: YT70721 Producent części: YATO

10,00 z VAT
Kod: YT70722 Producent części: YATO

12,00 z VAT
Kod: YT70723 Producent części: YATO

23,00 z VAT
Kod: YT70724 Producent części: YATO

27,00 z VAT
Kod: RE05031 Producent części: REXXER

34,00 z VAT
Kod: RE05032 Producent części: REXXER

50,00 z VAT
Kod: RE05034 Producent części: REXXER

37,00 z VAT
Kod: RE05033 Producent części: REXXER

Przymiary liniowe warsztatowe

Przymiar liniowy jest niezastąpionym narzędziem w wielu zawodach. Przydaje się on między innymi w pracy profesjonalnego stolarza, ślusarza i osoby, która lubi majsterkować w domowym garażu. Jednak to nie wszystko, przymiar to także narzędzie niezastąpione w warsztacie samochodowym. Każdy majsterkowicz powinien posiadać w domu ten wszechstronny sprzęt. Z jego pomocą można dokonać pomiarów z dokładnością nawet co do 1 milimetra. Stalowy przymiar liniowy charakteryzuje się dużą ergonomią oraz wygodą użytkowania w każdych warunkach.

Profesjonalny przymiar liniowy

Przymiary liniowe bardzo często produkowane są z wysokiej jakości stali INOX, która nie utlenia się i nie rdzewieje, co stanowi bez wątpienia duży atut. Dodatkowo liniał mierniczy, który wykonany jest z wyżej wymienionego materiału, wykazuje odporność między innymi na zachlapanie, skoki temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto wiedzieć, że dobrej jakości przymiar liniowy do warsztatu posiada skalę pomiarową odporną na wszelkiego rodzaju zarysowania. W modelach przymiarów liniowych można spotkać różne długości. Popularnością cieszą się narzędzia, które posiadają długość 30 cm, 60 cm lub nawet 100 cm. Szeroki wybór narzędzi we wszystkich wymiarach oferuje nasz sklep narzędziowy.

Narzędzia pomiarowe do trasowania oraz prac serwisowych

Precyzyjny przymiar liniowy może być wyposażony w dwustronną podziałkę. Dodatkowo, narzędzia pomiarowe posiadają funkcjonalny otwór do wieszania. Stanowią one niezastąpione akcesorium w wielu branżach. Każdy warsztat samochodowy dzięki specjalistycznym akcesoriom tego typu może szybko i wygodnie obliczać długości śrub i nakrętek. Elastyczny przymiar liniowy jest niezastąpiony również przy innych precyzyjnych pomiarach. Może on służyć między innymi do trasowania w pracach ślusarskich, mechanicznych oraz serwisowych. Zatem jak widać, jest to urządzenie niezwykle uniwersalne, o wszechstronnym zastosowaniu.

Przymiary produkowane ze stali nierdzewnej

Profesjonalny przymiar liniowy dla mechanika może mieć właściwości samoprzylepne. Dzięki takiemu akcesorium, po naklejeniu na stały element, można z łatwością obliczyć daną długość. Taka opcja przydaje się na przykład przy mierzeniu blatu stołu warsztatowego. Sklep narzędziowy iParts posiada najwyższej jakości sprzęty, urządzenia i akcesoria, które projektowane są ze stali nierdzewnej. Sprowadzane od renomowanych polskich producentów narzędzia, zapewniają solidną jakość i trwałość na lata. Przydają się do profesjonalnych zadań oraz do amatorskiego użytku.