Miary

Miary warsztatowe

Miara ręczna jest niezbędnym akcesorium w wielu branżach. Przydaje się ona między innymi w pracy stolarza, serwisanta, szklarza oraz mechanika samochodowego. Wykonana z najwyższej jakości materiału, wykazuje odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Należy jednak podkreślić, że mowa w tym momencie o urządzeniach od renomowanych producentów, którzy dbają o jakość swoich produktów. Miara jest poręcznym narzędziem, z pomocą którego można dokonywać precyzyjnych pomiarów. Co ważne, tego typu narzędzia pomiarowe wskazują wynik z dokładnością co do jednego milimetra. Dzięki temu wynik nie odbiega od rzeczywistości i można na nim polegać.

Profesjonalna miara ręczna do warsztatu samochodowego

W miarach skala naniesiona jest na specjalnym podłożu, które ułatwia odczyt poszczególnych wartości. Sklep narzędziowy iParts posiada akcesoria, które po skończonej pracy można złożyć do mniejszego wymiaru. Dzięki temu można je nosić w kieszeniach spodni roboczych, bądź w przegródkach bluzy warsztatowej. Są one kompaktowe i bardzo wygodne w ogólnym użytkowaniu. Niewątpliwie miary stanowią jedno z podstawowych wyposażeń w warsztacie samochodowym, ale i w każdym innym. Również w pracowni stolarza, dekarza czy dowolnego innego fachowca.

Miary niezastąpionymi narzędziami w pracy mechaników

Warsztat samochodowy dzięki odpowiednim akcesoriom, takim jak właśnie miary, może dokonać pomiarów średnicy śruby, długości nakrętek oraz innych wartości. Miara dla mechanika posiada najczęściej standardową długość 3 metrów. Może być wyposażona w jedną lub dwie blokady zwijania taśmy. Warto zauważyć, że profesjonalne miary wyposażone są w taśmy pokryte nylonem, dzięki czemu nadruk chroniony jest przed ścieraniem i ogólnym zużyciem wskutek eksploatacji.

Praktyczne przyrządy pomiarowe z gwarancją niezawodności

Miara do warsztatu wyposażona jest najczęściej w magnetyczną końcówkę oraz profilowane taśmy. Dzięki nim można dokonać precyzyjnego pomiaru. Amortyzator tego sprzętu ułatwia zwijanie taśmy w sposób bezpieczny i kontrolowany. O gwarancji niezawodności świadczy specjalny certyfikat, który jest wydawany zgodne z unijnymi przepisami o przyrządach pomiarowych. Dostępne w naszym sklepie miary posiadają tego typu certyfikaty, ponieważ do oferty wprowadzamy jedynie sprawdzone, jakościowe produkty.

Narzędzia warsztatowe, które oferujemy, posiadają ergonomiczny kształt obudowy, dzięki czemu nie wyślizgują się z dłoni. Można się nimi wygodnie posługiwać w każdych warunkach. Antypoślizgowy materiał, z którego są projektowane akcesoria warsztatowe, zapewnia pewny i mocny uchwyt. Nawet przy nieco wilgotnych dłoniach, miara nie powinna wysunąć się z dłoni.

Inne narzędzia pomiarowe: