Taśmy miernicze

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

51,00 z VAT
Kod: XE01026 Producent części: REXXER
Wysyłka od ręki!

74,00 z VAT
Kod: RE01095 Producent części: REXXER

94,00 z VAT
Kod: RE01096 Producent części: REXXER

196,00 z VAT
Kod: RE01100 Producent części: REXXER

Taśmy miernicze warsztatowe

Taśma miernicza jest profesjonalnym narzędziem pomiarowym. Sprawdza się ona szczególnie przy pomiarach powierzchni. Jej cechą charakterystyczną jest ergonomiczny uchwyt, poręczność i wygoda użytkowania w każdych warunkach. Posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu można ją zawsze mieć przy sobie. Nie ma wątpliwości, że taśmy miernicze przydadzą się w każdym warsztacie. Jednak to nie jedyne ich zastosowanie. Również w użytku domowym często można zrobić pożytek z taśm.

Taśmy miernicze i ich precyzyjne pomiary

Taśmy miernicze wysokiej jakości posiadają porządną, wytrzymałą konstrukcję. Dzięki nim można dokonywać pomiarów z bardzo dużą precyzją, z dokładnością do nawet dwóch milimetrów. Klasyczna taśma miernicza do warsztatu, wyposażona jest w skalę pomiarową, która naniesiona jest na podłożu ułatwiającym odczyt poszczególnych wartości. Warto zaznaczyć, że wyżej wymieniona taśma miernicza dla mechanika jest bardzo poręczna w użytkowaniu. Całość taśmy można zawsze wygodnie zwinąć do rolki. Przyrząd nie sprawia trudności w transporcie i przechowywaniu, gdyż jest on bardzo kompaktowy i odporny. Dlatego też, taśma miernicza to narzędzie doskonałe dla osób, które pracują w terenie, często zmieniając miejsce położenia.

Narzędzia pomiarowe o wzmocnionej konstrukcji

W zależności od konkretnego modelu, w taśmach mierniczych występują różne długości. W zadaniach warsztatowych dużą popularnością cieszą się narzędzia pomiarowe, które mają 20 i 30 metrów długości. W dobie XXI wieku na uwagę zasługują zwłaszcza taśmy, których konstrukcja wzmocniona jest włóknem szklanym. Są one dużo bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, korozję oraz substancje chemiczne. Gwarantują długie użytkowanie i są odporne również na skoki temperatur. Niewątpliwie urządzenia tego typu są godne polecenia.

Nowoczesne taśmy laserowe

Innowacyjnym i nowatorskim przyrządem jest bez wątpienia taśma miernicza laserowa. Umożliwia ona pomiar wszystkich powierzchni. Laser doskonale sprawdza się do mierzenia dużych i trudno dostępnych obszarów. Urządzenia laserowe bardzo często wyposażone są w precyzyjny i łatwy do odczytania, cyfrowy wyświetlacz. Niewątpliwie jest to bardzo innowacyjne, nowoczesne urządzenie. Z roku na rok sprzęt tego rodzaju cieszy się coraz większa popularnością.

Przyrządy miernicze od renomowanych producentów

Sklep narzędziowy iParts jest miejscem, w którym można nabyć profesjonalne przyrządy miernicze od polskich dostawców. Firmy NEO TOOLS, ROOKS oraz YATO zapewniają doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. W nasz asortymencie znajduje się wiele rodzajów taśm mierniczych, które są niezastąpione jeśli chodzi o profesjonalny warsztat samochodowy. Polecamy wybór modelu o parametrach odpowiadających indywidualnym potrzebom.