Przymiary

Znaleziono produktów: 4
Sortuj:
Widok:   
z 1

16,00 z VAT
Kod: YT7070 Producent części: YATO

32,00 z VAT
Kod: YT7071 Producent części: YATO

Przymiary warsztatowe

Przymiar jest profesjonalnym narzędziem, dzięki któremu można dokonywać dokładnych i szybkich pomiarów w każdym warsztacie samochodowym. Powstaje on najczęściej ze specjalnego, utwardzonego aluminium, które zapewnia długą żywotność sprzętu. Długość skali pomiarowej wynosi zazwyczaj 300 milimetrów. Tego typu model jest najpopularniejszy, jednak przymiary występują również w innych wersjach. Dużą popularnością cieszą się akcesoria o większej skali pomiarowej. Przydają się one przy profesjonalnych działaniach, w wyspecjalizowanych warsztatach samochodowych. Z pomocą przymiarów można dokonać pomiarów dużych i małych przedmiotów.

Przymiar dla mechanika - informacje w pigułce

Przymiar precyzyjny, oferowany między innymi przez niektórych polskich producentów narzędzi, to urządzenie niezwykle przydatne. Warto korzystać ze sprzętu od uznanych producentów, gdyż można mieć wtedy pewność długiej żywotności urządzenia. Polecamy modele wykonane z wysokiej jakości, ocynkowanej stali, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i korozję. Tego typu sprzęt stanowi podstawowe akcesorium jeśli chodzi o profesjonalny warsztat samochodowy. Wyżej wymienione przymiary można stosować wraz z pilnikami płaskimi w każdym warsztacie samochodowym. Narzędzia posiadają dokładną podziałkę w milimetrach. Mieści się ona na górnej krawędzi. Dla ułatwienia precyzyjnego odczytu, krawędzie robocze są fazowane. Profesjonalne narzędzia pomiarowe wyposażone są najczęściej w otwory do zawieszania.

Przymiar do szlifowania niezastąpionym akcesorium w każdym warsztacie

Przymiar do szlifowania może być stosowany do ostrzenia pod różnym kątem. Wyposażony jest zazwyczaj w hak do czyszczenia rowka prowadnicy. Przymiar do warsztatu na obu krawędziach posiada dokładną podziałkę milimetrową, dzięki której można dokonać precyzyjnego pomiaru w każdej pozycji. Profesjonalny przymiar jest wyposażony w 2 ruchome suwaki, które w znaczący sposób ułatwiają trasowanie linii. Im wyższej jakości urządzenie, tym łatwiejsze dokonywanie przy jego użyciu pomiarów. Renomowani producenci dbają o to, aby ich sprzęt był dopracowany pod każdym względem.

Dobrej jakości przymiar dla mechanika zapewnia pewny uchwyt, gdyż charakteryzuje się ergonomią budowy. Dzięki temu zagwarantowana jest pełna wygoda użytkowania sprzętu w każdych warunkach. Sklep narzędziowy iParts posiada w swoim bogatym asortymencie najwyższej jakości akcesoria i sprzęty pomiarowe, które są precyzyjne w działaniu. Wyróżnia je trwałość, perfekcja wykonania, jak również porządne materiały wykonania.