Szczelinomierze

Znaleziono produktów: 60
Sortuj:
Widok:   
z 2

Szczelinomierz ENERGY NE00114

24,00 z VAT
Kod: NE00114 Producent części: ENERGY

Szczelinomierz

53,00 z VAT
Kod: 3000600 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

31,00 z VAT
Kod: 3000614 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

33,00 z VAT
Kod: 3000611 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

40,00 z VAT
Kod: 3000617 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz KSTOOLS BT114901

41,00 z VAT
Kod: BT114901 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

42,00 z VAT
Kod: 3000615 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

46,00 z VAT
Kod: 3000612 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

47,00 z VAT
Kod: 3000618 Producent części: KS TOOLS

Szczelinomierz

62,00 z VAT
Kod: 3000613 Producent części: KS TOOLS
1 | 2  Następna  

Szczelinomierze warsztatowe - pomiar szczeliny

Szczelinomierz jest przyrządem, który sprawdza się przy przeprowadzaniu profesjonalnych prac naprawczych. Narzędzia pomiarowe tej klasy pozwalają precyzyjnie ustawić szerokości szczelin, na przykład pomiędzy stykami elektrycznymi w samochodach osobowych i dostawczych. Szczelinomierz do warsztatu wyposażony jest w stalowe elementy, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zachlapanie wodą. Warunkiem jest oczywiście wysoka jakość stali, którą zapewniają jedynie najlepsi producenci.

Szczelinomierz do zadań warsztatowych

Szczelinomierze sprawdzają się w przypadku częstej pracy przy samochodach osobowych. Mogą być one używane w pracach amatorskich i specjalistycznych. Szczelinomierz dla mechanika to urządzenie wręcz niezastąpione, z którego korzysta on bardzo często. Sprzęt ten pomaga w precyzyjnym ustaleniu szerokości szczelin między poszczególnymi częściami mechanizmu. Na uwagę zasługuje zwłaszcza szczelinomierz taśmowy, który umieszczony jest w specjalnej rolce. Zajmuje on mało miejsca i jest wygodny w użytkowaniu. Każdy warsztat samochodowy powinien dysponować tego typu narzędziem pomiarowym, za którego pomocą można bez trudu obliczyć między innymi szerokości pęknięć.

Szczelinomierz listkowy - praktyczny i funkcjonalny

Precyzyjny przyrząd mierniczy, jakim jest szczelinomierz listkowy, zawiera różną ilość listków pomiarowych, w zależności od konkretnego modelu. Szczelinomierze posiadają również odmienne grubości. Wykonane są zazwyczaj z utwardzanej stali sprężynowej, która jest trwała i odporna na większość czynników zagrażających. Popularnością cieszą się te narzędzia, których długość elementów pomiarowych wynosi 100 milimetrów, a szerokość 10 milimetrów. Jednak w naszym sklepie znaleźć można również wiele szczelinomierzy o innych wymiarach.

Szczelinomierze w naszym sklepie narzędziowym

Obecnie istnieje bardzo dużo rodzajów szczelinomierzy. Szczelinomierz precyzyjny szczególnie przydaje się w serwisie motoryzacyjnym. Listki miernicze mają prosty kształt, a mimo to z ich pomocą można zmierzyć niemal każdą szczelinę. Natomiast szczelinomierz klinowy wyposażony jest najczęściej w ergonomiczną rączkę, która zapewnia pewny chwyt. Nie wyślizguje się z dłoni, zapewnia bezpieczną i komfortową pracę w każdych warunkach. Przy przeprowadzaniu profesjonalnych prac warto zadbać o najwyższej jakości sprzęt. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości przyrządy od uznanych producentów. Z ich pomocą dokładny pomiar szczeliny nigdy nie będzie żadnym problemem.

Inne narzędzia pomiarowe: