Promocje

91 zł
Cena katalogowa 149
BOSCH
Szczęki hamulcowe do: Audi A2 1.2 TDI, Seat Ibiza V 1.4, Seat Toledo 1.9 TDI, Skoda Rapid 1.6 TDI
57 zł
Cena katalogowa 99
BOSCH
Szczęki hamulcowe do: Audi 80 1.6, Seat Ibiza II 1.9TDI, Seat Toledo I 1.6, VW Polo 1.0, VW Polo 1.2
88 zł
Cena katalogowa 159
ATE
Szczęki hamulcowe do: Audi A2 1.4, Seat Ibiza III 1.0 16V, Skoda Fabia 1.4, VW Polo 6N 1.4 TDI
84 zł
Cena katalogowa 169
TRW
Szczęki hamulcowe do: Opel Astra F 1.4i 16V, Opel Corsa B 1.4i, Opel Corsa C 1.4, Opel Tigra 1.4 16V

Szczęki hamulcowe w iParts.pl!

iParts.pl oferuje pełną gamę szczęk hamulcowych do wszystkich modeli samochodów. Wśród nich znajdziecie Państwo wyłącznie części najlepszych producentów, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację.

Szczęki hamulcowe to wyposażony w okładziny cierne nieruchomy człon hamujący, występujący w bębnowym układzie hamulcowym. Kiedy hamujemy, szczęki naciskane rozpieraczem robią bardzo mały ruch – obrót o niewielki kąt. W zwykłych konstrukcjach możemy wyróżnić dwie szczęki. W opracowaniach technicznych szczęka obracająca się zgodnie z kierunkiem obrotu bębna wymieniana jest jako szczęka współbieżna, z kolei szczęka obracająca się przeciwnie do kierunku obrotu bębna – szczęka przeciwbieżna. Jako że szcżęki to jeden z najważniejszych elementów bębnowego układu hamulcowego, eksperci zalecają ich wymianę na wysokiej jakości produkty wyspecjalizowanych producentów.

iParts.pl to sklep, w którym znajdziesz największą liczbę szczęk hamulcowych do najróżniejszych marek samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy szczęki hamulcowe producentów takich jak m.in. ATE, TRW, Bosch czy Delphi.

Wszystkie szczęki hamulcowe, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiednich szczęk hamulcowych do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową (przykładowo: Volvo → S40 I 1995.07 – 2003.12 → 1.8 122 KM).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Zadbaj o bezpieczeństwo, i już teraz zamów najlepsze szczęki hamulcowe dostępne tylko w iParts.pl!