Wycieraczki samochodowe SWF

Marka SWF, czyli niemieckie przedsiębiorstwo Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach, powstała w 1922 roku. Firma od wielu lat współpracuje z czołowymi producentami motoryzacyjnymi (m.in. Mercedes-Benz), dostarczając im wysokiej jakości komponenty samochodowe. Od 1998 roku marka SWF dołączyła do międzynarodowej grupy Valeo. Niemieckie SWF cieszy się od lat ogromną popularnością wśród kierowców na całym świecie, dostarczając im przede wszystkim najwyższej klasy wycieraczki oraz pióra wycieraczek SWF.

Główna produkcja marki SWF odbywa się w fabryce zlokalizowanej w miejscowości Bietigheim, w której działają ponad 23 linie produkcyjne. Codziennie z taśm fabrycznych zjeżdża 22 tys. silniczków wycieraczek, a także produkowanych jest 58 tys. wysokiej klasy ramion wycieraczek przeznaczonych do samochodów największych światowych producentów motoryzacyjnych. Ramiona i pióra wycieraczek marki SWF trafiają m.in. do koncernów Volkswagen, General Motors, BMW, Peugeot, Citroen, Renault, Nissan czy też Volvo.

Klasyczne i innowacyjne pióra wycieraczek marki SWF

W ofercie niemieckiego producenta znajdują się m.in. klasyczne wycieraczki ramkowe i pióra wycieraczek firmy SWF (Standard SWF) oraz innowacyjne wycieraczki bezbramkowe (linia SWF Visioflex i SWF Visionext). Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o technologię DUOTEC+, a więc z wykorzystaniem gumy syntetycznej oraz naturalnej. Ramiona i pióra wycieraczek SWF to gwarancja długiej żywotności produktów, minimalnego hałasu podczas ich pracy oraz wysokiej jakości oczyszczania szyb samochodowych.

Produkty SWF są wyposażone we wskaźnik zużycia wycieraczek, który informuje kierowcę o wyeksploatowaniu elementów gumowych ramion. Pióra wycieraczek firmy SWF można w szybki i łatwy sposób przyłączyć do ramion, a one same posiadają asymetryczny spoiler, który zwiększa nacisk piór podczas jazdy z dużą prędkością, dzięki czemu poprawia się wydajność czyszczenia szyb.

 
Wycieraczki samochodowe w iParts.pl!

Pióra wycieraczekWycieraczki samochodowe to prawdopodobnie najciężej eksploatowane, a tym samym najszybciej zużywające się elementy wyposażenia samochodu. Od ich sprawności działania zależy nie tylko komfort podróżowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy szeroką gamę piór wycieraczek do wszystkich modeli aut. W trosce o ...

Sprawdź Pióra wycieraczek