Ramiona wycieraczek w niskich cenach

Nikt nie wyobraża sobie prowadzenia samochodu, który nie został wyposażony w wycieraczki. Jako cały podzespół, wycieraczka jest znana nawet osobom, które nie posiadają prawa jazdy.  Kierowcy na ogół ignorują jednak jej istotny element, jakim jest ramię wycieraczki. Niestety,  powszechna opinia głosi, że to najbardziej niedostrzegany element samochodu. Warto uświadomić sobie, że  uszkodzenie ramiona, może doprowadzić do wadliwego działania wycieraczek, co z kolei naraża szybę na zarysowania i niekiedy drobne pęknięcia.

Jak zbudowane jest ramię wycieraczki?

Ramię wycieraczki produkuje się z lekkich i delikatnych materiałów, które stosunkowo szybko tracą swoją geometrię. Efekt jest taki, że pióro wycieraczki, choć nowe, to nie jest dociskane do szyby z odpowiednią siłą i dlatego wyraźnie spada skuteczność czyszczenia szyb. Dlatego zużyte ramię wycieraczki warto wymienić na nowe, co w połączeniu z wymianą pióra, zapewni doskonałe odprowadzanie wody i zanieczyszczeń z szyby.

Skuteczne czyszczenie szyb

Jedynie sprawne funkcjonowanie wycieraczek zapewni komfortową i bezpieczną jazdę. Dlatego warto zadbać o ich prawidłowy stan i nie pomijać tak istotnych elementów, jakim jest m.in. ramię wycieraczki. Zaleca się, by podczas wymiany piór wycieraczek, wymienić także ramiona. To najlepsze i pewne rozwiązanie.

Wśród bogatej oferty ramion wycieraczek sklepu internetowego iParts.pl znajdziesz całą gamę produktów do praktycznie każdej marki samochodu. Posiadamy ramiona wycieraczek najlepszych, renomowanych producentów, między innymi takich jak Bosch, Topran, Vaico, Metzger i Valeo.

Wszystkie oferowane przez nas ramiona wycieraczek są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Aby wybrać odpowiednie ramiona wycieraczek do swojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.