Części samochodowe SWF

Kategorie

Auto części zamienne SWF

Części samochodowe SWF

SWF to skrócona nazwa niemieckiej firmy Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach obecnej na rynku motoryzacyjnym od 1922 roku. SWF jest wieloletnim partnerem wiodących marek samochodowych, takich jak Mercedes Benz. W 1998 roku przedsiębiorstwo weszło w skład międzynarodowej grupy Valeo, dostawcy komponentów samochodowych, którego oferta pokrywa 89% zapotrzebowania europejskiego rynku motoryzacyjnego. Valeo posiada 123 zakłady produkcyjne i ponad 20 ośrodków badawczych zlokalizowanych w 28 krajach na całym świecie.

Jako członek grupy Valeo, SWF dostarcza produkty wysokiej jakości, cieszące się uznaniem wśród klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Na części firmy SWF składają się przede wszystkim:

  • akcesoria do szyb – dysze i pompki płynu spryskiwaczy, pióra i silniki wycieraczek, zbiorniki płynu do spryskiwaczy i przewody,
  • elementy reflektorów – reflektory posiadają wbudowany system oczyszczania, zapewniając jakość oświetlenia.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie wycieraczek pozwoliło na stworzenie wysokiej jakości, wydajnych i niezawodnych wycieraczek, które doskonale sprawdzają się nawet ekstremalnych warunkach atmosferycznych, skutecznie oczyszczając szyby. Wycieraczki dostosowane są do szyb wielu rodzajów pojazdów i posiadają uniwersalny adapter montażowy ułatwiający instalację piór wycieraczek. Dodatkowo, w ofercie części SWF znajdują się płaskie pióra wycieraczek o podwyższonej wydajności i wytrzymałości, wyposażone we wskaźnik zużycia, który sygnalizuje konieczność ich wymiany.

Części samochodowe SWF sprawdzane są pod względem jakości przez Europejskie Komisje oznaczone przez OEM, w związku z czym asortyment firmy jest w pełni zgodny ze standardami oryginalnego wyposażenia.