Części samochodowe SWF

Kategorie

O firmie SWF

SWF to skrócona nazwa niemieckiej firmy Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach obecnej na rynku motoryzacyjnym od 1922 roku. SWF jest wieloletnim partnerem wiodących marek samochodowych, takich jak Mercedes Benz. W 1998 roku przedsiębiorstwo weszło w skład międzynarodowej grupy Valeo, dostawcy komponentów samochodowych, którego oferta pokrywa 89% zapotrzebowania europejskiego rynku motoryzacyjnego. Valeo posiada 123 zakłady produkcyjne i ponad 20 ośrodków badawczych zlokalizowanych w 28 krajach na całym świecie.

Jako członek grupy Valeo, SWF dostarcza produkty wysokiej jakości, cieszące się uznaniem wśród klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Na części firmy SWF składają się przede wszystkim:

  • akcesoria do szyb – dysze i pompki płynu spryskiwaczy, pióra i silniki wycieraczek, zbiorniki płynu do spryskiwaczy i przewody,
  • elementy reflektorów – reflektory posiadają wbudowany system oczyszczania, zapewniając jakość oświetlenia.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie wycieraczek pozwoliło na stworzenie wysokiej jakości, wydajnych i niezawodnych wycieraczek, które doskonale sprawdzają się nawet ekstremalnych warunkach atmosferycznych, skutecznie oczyszczając szyby. Wycieraczki dostosowane są do szyb wielu rodzajów pojazdów i posiadają uniwersalny adapter montażowy ułatwiający instalację piór wycieraczek. Dodatkowo, w ofercie części SWF znajdują się płaskie pióra wycieraczek o podwyższonej wydajności i wytrzymałości, wyposażone we wskaźnik zużycia, który sygnalizuje konieczność ich wymiany.

Części samochodowe SWF sprawdzane są pod względem jakości przez Europejskie Komisje oznaczone przez OEM, w związku z czym asortyment firmy jest w pełni zgodny ze standardami oryginalnego wyposażenia.